ChorvatskoDopravaKam jet?NovinkyZahraničí

Objevte přírodní krásy Chorvatska

Návštěva Chorvatska nebyla nikdy jednodušší díky přímým letům Croatia Airlines z Prahy do Splitu. Přistaňte v srdci Dalmácie a začněte objevovat. Ať už toužíte po pláži, kultuře nebo vynikajícím jídle – Chorvatsko má všechno!

Foto: Pixabay

Chorvatsko je země pro každého! Cestovatelé hledající dobrodružství si užijí pěší turistiku v horách, všechny vodní sporty a množství vodopádů v mnoha národních parcích, které nabízejí úchvatné výhledy, zatímco další cestovatelé si mohou užívat relaxaci u moře, ochutnání místních delikates a popíjení vína, které se pěstuje téměř po celé zemi.

Foto: Letiště Praha

Užijte si každou minutu dovolené a cestujte stylově! Od 11. června je každou sobotu k dispozici přímý let z Prahy do Splitu. Dostaňte se do cíle za méně než 2 hodiny a neztrácejte svůj drahocenný čas dovolené. Při cestování s Croatia Airlines si můžete zarezervovat své preferované sedadlo, ať už chcete, aby sousední sedadlo zůstalo prázdné, více místa na nohy, nebo si prostě přejete zvolit sedadlo vedle svého spolucestovatele. Vyberte si mezi Business nebo ekonomickou třídou. Bez ohledu na vaši volbu si služby na palubě rozhodně užijete.

Foto: Croatia Airlines

Pokud se rozhodnete pro ekonomickou třídu, ale přesto chcete letět v Business třídě, ověřte si, zda váš let splňuje podmínky pro upgrade do Business třídy. Tato služba vám umožní využívat všechny výhody, jako je prioritní odbavení, přístup do Business lounge, Fast track či více zavazadel za výhodnější cenu.

Jste už připraveni vyrazit na dovolenou? Je nejvyšší čas, abyste si naplánovali svou dovolenou v Chorvatsku! Rezervujte si let do Splitu a začněte léto v Chorvatsku!

www.croatiaairlines.com

V případě skupinových rezervací  kontaktujte:

GSA Croatia Airlines
Opletalova 57, 110 00   Praha 1
Tel.: +420 222 222 235, e-mail: czech@croatiaairlines.hr

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button