DopravaKam jet?NovinkyZahraničí

Emirates před Velikonocemi navýší počet letů na Maledivy a Seychely

Letecká společnost Emirates oznámila, že ještě před začátkem velikonočních svátků posílí letecká spojení do populárních prázdninových destinací, konkrétně na Maledivy a Seychely.

Foto: Emirates

Od 28. března bude společnost nabízet svým zákazníkům 28 letů týdně do Malé a 7 letů do Mahé. Posílené spoje by měly uspokojit poptávku na trhu a nabídnout zákazníkům více flexibility a širší výběr při plánování cest v období velikonočních svátků.

S Emirates na Maledivy

Emirates momentálně zákazníkům nabízí 24 letů týdně na Maledivy na palubách Boeingu 777-300ER. Od 28. března do 18. dubna bude počet týdenních letů navýšen na 28, zákazníci tak mohou využít dalších možností letů do oblíbených destinací v Indickém oceánu s přestupem v Dubaji.

Destinace návštěvníkům nabízí prvotřídní lázeňská letoviska, nedotčené pláže a možnost prozkoumat oslnivý mořský život v jedné z nejvyhlášenějších potápěčských oblastí na světě.

Všichni cestující mířící na Maledivy, s výjimkou občanů Malediv, musejí předložit negativní výsledek PCR testu na covid 19, který byl proveden méně než 96 hodin před odletem. Po cestujících je dále vyžadováno, aby do 24 hodin před příjezdem vyplnili online imigrační a zdravotní formulář. Více informací o cestovních požadavcích pro vstup do země naleznete zde.

S Emirates na Seychely

Od 28. března do 30. října 2021 navýší společnost Emirates lety z Dubaje do Mahé z pěti na sedm týdně za provozu letounu Boeing 777-300ER. Společnost Emirates tak reaguje na rozhodnutí ostrovního státu od 25. března znovu otevřít své hranice i pro mezinárodní cestující, a to bez požadavků na očkování nebo karanténu po vstupu do země.

Všichni cestující jsou nadále povinni předložit negativní výsledek PCR testu, který byl proveden méně než 72 hodin před odletem. Více informací o požadavcích pro vstup do země naleznete zde.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button