Na východ Slovenska třikrát častěji s FlixBusem

FlixBus přidává další spojení mezi Prahou a Košicemi, navyšuje tak frekvenci z 1 až na 3 spoje denně.

Foto: FlixBus

Mezinárodní poskytovatel autobusové přepravy společnost FlixBus ztrojnásobuje počet spojů na trase mezi Prahou a Košicemi. Nová linka vede přes střední Slovensko a Prahu, Brno, Uherské Hradiště a Uherský Brod propojuje s Rožňavou a dalšími 14 slovenskými městy. Pro pravidelné cestující FlixBusu to znamená nejen více možností, jak cestovat k našim sousedům, ale i vyšší frekvenci spojů z Brna na Slovácko.

Zelené autobusy v rámci nového spojení do Košic odjíždějí z pražského nádraží Florenc každý den v 6.10 a 17.30 a z autobusové zastávky Brno Zvonařka odjedou v 8.45 a 20.20. Jejich trasa vede přes Trenčín a střední Slovensko, na konečnou do Košic přijíždějí v 18.30 a 5.05 ráno. V opačném směru z Košic vyjíždějí v 7.00 a 19.15 s příjezdem do Prahy v 19.30 a 6.50 hodin. FlixBus doposud přímé spojení z Prahy do Košic nabízel s frekvencí jednou denně pět dní v týdnu, nyní si cestovatelé mohou vybírat až ze tří spojů za den. Cena jízdenky z Prahy do Košic začíná od 379 Kč.

„Díky spolupráci s novým dopravním partnerem, společností Tourbus, můžeme zákazníkům FlixBusu nabídnout vyšší frekvenci spojení do Košic i nové destinace na přímém spoji z Česka. Zbrusu nové zelené autobusy MAN, které jsou na tuto linku nasazeny, zákazníkům poskytnou ty nejmodernější bezpečnostní prvky i pohodlí. Samozřejmostí je WC na palubě, Wi-Fi připojení a elektrické zásuvky, takže cestující mohou během cesty pracovat nebo studovat,“ uvádí mluvčí FlixBusu Martina Čmielová.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..