Smartwings Group obnovuje spojení do dalších 25 destinací

Letecké společnosti skupiny Smartwings Group, Smartwings a České aerolinie, v červenci obnovují letecké spojení do dalších 25 destinací.

Foto: Smartwings

Smartwings v prvním červencovém týdnu obnoví pravidelné linky z Prahy do 7 řeckých destinací: Heraklion, Kavala, Kefalonie, Korfu, Kos, Preveza, Rhodos, Zakynthos, 4 španělských destinací: Málaga, Mallorca, Tenerife, Valencie, do italského Cagliari a do Burgasu a Varny v Bulharsku. V druhé polovině července Smartwings přidají také lety na Gran Canarii, Fuerteventuru a Madeiru. Do chorvatského Splitu již létá Smartwings od 25. června denně.

První červencový týden budou obnoveny pravidelné lety také z regionálních letišť. Z Brna budou obnoveny linky na Rhodos, Zakynthos, Korfu, Kos, do Heraklionu a Burgasu, z Ostravy do Heraklionu a Burgasu.

České aerolinie v prvním červencovém týdnu obnovují linky do Oděsy, Říma, Barcelony, Göteborgu, Madridu a Helsinek. Již v květnu a červnu došlo k obnovení letů do Amsterdamu, Frankfurtu, Paříže, Stockholmu, Bukurešti, Košic, Budapešti, Keflavíku a Kyjeva. 25. června byla spuštěna nová linka na největší londýnské letiště Heathrow, která je operována denně. Od 24. července budou obnoveny lety do Kodaně. K obnovení dalších linek bude docházet v závislosti na vývoji epidemiologické situace v jednotlivých zemích.

Na palubách letadel Smartwings Group i nadále platí dodržování přísných hygienických standardů. Před vstupem na palubu a po celou dobu letu musejí mít všichni cestující nasazenu ochranu úst a nosu, při nástupu a výstupu do letadla jsou mezi cestujícími dodržovány dvoumetrové odstupy, veškeré platby na palubách probíhají pouze bezkontaktně.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..