CestovkyDopravaMěsta & regiony ČRTOP

Služby Student Agency a RegioJet jsou nově dostupné na všech pobočkách Čedoku v ČR

Cestovní kancelář Čedok a poskytovatel letenek a dalších cestovních služeb Student Agency a vlakový a autobusový dopravce RegioJet dále prohlubují spolupráci a spojily své síly v oblasti pobočkové obsluhy zákazníků.

Služby Student Agency a RegioJet jsou nově dostupné na všech 35 pobočkách cestovní kanceláře Čedok ve 24 městech v celé České republice.

Zákazníci tak nově zakoupí letenky, zájezdy od německých či rakouských cestovních kanceláří, studijní pobyty; stejně jako jízdenky na vlaky či autobusy RegioJet přímo na přepážkách poboček Čedoku. Ty jsou vedle názvu Čedok nově označeny také logem Student Agency & RegioJet Point.

„Vedle neustále rostoucího podílu prodejů online je naším cílem být také blíž té skupině zákazníků, která upřednostňuje osobní nákup našich produktů a služeb přes přepážky. Právě díky spolupráci s Čedokem můžeme otevřít pobočkový prodej i v řadě míst, která jsou důležitá z hlediska dostupnosti našim zákazníkům, ale Student Agency nebo RegioJet tam doposud své prodejní místo neměly,“ říká Petr Pěcha, obchodní ředitel Holdingu Student Agency.

„Značka Student Agency & RegioJet Point na pobočkách Čedok je jasný signál pro zákazníky, že zde budou odbaveni a obslouženi stejně jako na žlutých pobočkách RegioJet a Student Agency,“ říká Stanislav Zeman, generální ředitel cestovní kanceláře Čedok, a dodává: „Čedok výrazně posiluje své tradiční postavení, kdy pro zákazníky na svých přepážkách poskytuje komplexní cestovní a dopravní služby.“

Zákazníci, kteří preferují osobní prodej, tak nově na 35 pobočkách cestovní kanceláře Čedok pořídí následující produkty a služby z portfolia Student Agency a RegioJet.

Letenky od Student Agency: kompletní nabídka a prodej letenek všech leteckých dopravců na celém světě – včetně nízkonákladových – low-cost dopravců, vystavovaná z rezervačního systému Student Agency. Odlety z Prahy, Vídně, polských, německých a dalších letišť – dle libovolného zadání klienta.

Zájezdy a dovolené německých a rakouských cestovních kanceláří: nabídka zájezdů cestovních kanceláří z Německa a Rakouska za nejvýhodnější ceny s výrazně širší nabídkou míst, pobytů, služeb a dalších. Společně se zájezdy CK Čedok představuje nejširší portfolio nabízených dovolených a zájezdů v České republice.

V nabídce jsou také dovolenkové balíčky do Chorvatska a na Slovensko kombinující jízdenku na vlak RegioJet a ubytování od CK Čedok.

Studijní pobyty od Student Agency: nejširší nabídka studia v zahraničí – včetně nabídky skupinových pobytů s delegátem pro děti již od 6 let.

Jízdenky na spoje RegioJet: kompletní portfolio všech jízdenek na vlakové a autobusové spoje RegioJet. Možnost rezervace a prodeje všech mezinárodních a vnitrostátních jízdenek z rezervačního systému dopravce RegioJet.

Prodejní místa Student Agency & RegioJet Point jsou v pobočkách cestovní kanceláře Čedok v následujících městech v ČR: Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Most, Písek, České Budějovice, Karviná, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Frýdek-Místek, Opava, Zlín, Hradec Králové, Litoměřice, Tábor, Jihlava, Mladá Boleslav, Teplice, Pardubice, Brno, Olomouc, Liberec, Praha, Ostrava a nově od června také Chomutov.

Vedle toho jsou klientům k dispozici pobočky Student Agency v Praze, Brně a Ostravě a pobočky RegioJet na nádražích v celé České republice.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button