AkceCestovkyDopravaMěsta & regiony ČRNovinky

Karlovarské letiště pořádá v červnu Den otevřených dveří

I letos pořádá letiště Karlovy Vary spolu s partnery Den otevřených dveří, který bude plný zážitků pro malé i velké návštěvníky. Program začne 17. června v 11 hodin a potrvá do 16 hodin.

Foto: Letiště Karlovy Vary

Na programu budou tradiční ukázky výstroje, výzbroje a technického vybavení hasičů, policie a celní správy, v případě příznivého počasí se děti mohou těšit na oblaka pěny, která zajistí letištní hasiči. Tradičně nebudou chybět ani prohlídky letiště s výkladem.

Díky sponzorům, kterými letos jsou cestovní kanceláře Čedok, Alexandria a Auto Palace, bude připraven také pestrý program pro děti. Mohou se těšit na soutěže, skákací hrad, dětské disko a oblíbené malování na obličej. Rodiče si budou zase moci při testovací jízdě vyzkoušet modely vozů Audi a Volkswagen osobní a užitkové vozy.

Kdo touží po opravdovém leteckém zážitku, může si u letecké školy F-Air nebo Leteckého Klubu Karlovy Vary předem zakoupit zážitkový let. O lety se bude soutěžit i formou slosování vstupenek, takže šťastní výherci se budou moci proletět zdarma, a to díky sponzoringu F-Airu a Leteckého klubu.  Letošní novinkou bude autovláček, který bude převážet návštěvníky od parkoviště k terminálu a hasičské stanici a zpět.

Vstup na akci a parkování u letiště bude zdarma. Návštěvníkům budou k dispozici stánky s občerstvením. A pokud někdo nemá možnost dopravit se na letiště vlastním vozem, může využít autobusy bezplatné kyvadlové městské autobusy z Karlových Varů a zpět. Od 10:20 hodin budou zvláštní autobusy jezdit ve dvacetiminutových intervalech ze zastávky Tržnice.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button