DopravaEurowingsMěsta & regiony ČRNěmeckoNovinkyPrahaZahraničí

Eurowings nyní mluví i česky

Největší německé dovolenkové aerolinie spouštějí české webové stránky právě včas před zahájením provozu své nové základny v Praze.

Foto: Eurowings

Právě včas před otevřením své nové základny v Praze vítá Eurowings své zákazníky nyní také v češtině: čeští cestující si nyní mohou rezervovat lety ve svém rodném jazyce na eurowings.com/cz, využít lákavé nabídky v Eurowings kalendáři výhodných letů nebo se inspirovat k návštěvě nových destinací aktuálním letovým řádem – to vše pohodlně v češtině.

Krátce po spuštění rezervací prodala německá prázdninová letecká společnost v České republice již několik tisíc letenek, a to jak prostřednictvím jednotlivých sedadel koncovým zákazníkům, tak místních cestovních kanceláří. Eurowings otevře novou základnu v české metropoli na konci října 2021 a pro začátek odtud nabídne 14 nových přímých spojení do dovolenkových, ale také obchodních destinací.

Nové webové stránky v češtině opět podtrhují „lokální nádech“ letecké společnosti v Praze. Do léta 2022 společnost Eurowings umístí v české metropoli tři letadla a najme místní posádky. Pracovní místa inzerovaná pro novou základnu se na pražském trhu práce setkala s velkým zájmem, v posledních týdnech bylo přijato více než 6000 žádostí. Dceřiná společnost Lufthansy, která se specializuje na nízkonákladové evropské přímé lety, zahájila koncem léta na své jedenácté bázi nábor nových pracovníků, aby zaplnila přibližně 100 pozic v kokpitových a kabinových posádkách.

Společnost se sídlem v Kolíně/Bonnu spojuje DNA Lufthansy s konceptem kvality za odpovídající cenu a poskytováním inovativních zákaznických služeb. Mezi ně patří špičkové bezpečnostní a hygienické standardy nebo také možnost rezervace volných prostředních sedadel v zadních řadách letadel za pouhých deset eur – ať už z důvodu pohodlí, nebo hygieny. Tato služba se již po krátké době prodala více než 50 000krát a stala se bestsellerem na letech společnosti Eurowings.

Newsroom TTG

 

 

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button