Dubaj se otevře návštěvníkům 7. července

Populární emirát se opět zpřístupňuje mezinárodním návštěvníkům. Turisté zatím po příletu budou muset absolvovat PCR test, nebo si přivézt osvědčení o vlastním negativním testu, ne starším než 96 hodin před odletem.

Foto: Dubai Tourism

Povinností take bude stáhnout si aplikaci COVID-19 DXB, která usnadní komunikaci se zdravotnickými orgány, pokud se vyskytnou příznaky koronavirového onemocnění. Nutností bude take předložit platné zdravotní pojištění.

„Jsem velmi rád, že můžeme opět přivítat návštěvníky z celého světa. Veškerá bezpečnostní opatření jsou vedena naším závazkem poskytovat turistům nejen mimořádný zážitek z návštěvy, ale také zajistit zdraví a bezpečnost jak jich samotných, tak i všech obyvatel emirátu. Vážíme si důvěry, kterou do nás pravidelně vkládají miliony lidí z celého světa tím, že se k nám opakovaně vracejí. Věřím, že budou Dubaj i nadále vnímat jako absolutně bezpečnou destinaci,“ uvedl pro TTG.cz výkonný ředitel Dubai Tourism Issam Kazim.

Společnost flydubai začne létat z Prahy již tuto sobotu – 4. července, Emirates by se měly vrátit na pravidelnou linku do Prahy 2. srpna.

 

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..