DopravaNezařazené

Dubaj se otevře návštěvníkům 7. července

Populární emirát se opět zpřístupňuje mezinárodním návštěvníkům. Turisté zatím po příletu budou muset absolvovat PCR test, nebo si přivézt osvědčení o vlastním negativním testu, ne starším než 96 hodin před odletem.

Foto: Dubai Tourism

Povinností take bude stáhnout si aplikaci COVID-19 DXB, která usnadní komunikaci se zdravotnickými orgány, pokud se vyskytnou příznaky koronavirového onemocnění. Nutností bude take předložit platné zdravotní pojištění.

„Jsem velmi rád, že můžeme opět přivítat návštěvníky z celého světa. Veškerá bezpečnostní opatření jsou vedena naším závazkem poskytovat turistům nejen mimořádný zážitek z návštěvy, ale také zajistit zdraví a bezpečnost jak jich samotných, tak i všech obyvatel emirátu. Vážíme si důvěry, kterou do nás pravidelně vkládají miliony lidí z celého světa tím, že se k nám opakovaně vracejí. Věřím, že budou Dubaj i nadále vnímat jako absolutně bezpečnou destinaci,“ uvedl pro TTG.cz výkonný ředitel Dubai Tourism Issam Kazim.

Společnost flydubai začne létat z Prahy již tuto sobotu – 4. července, Emirates by se měly vrátit na pravidelnou linku do Prahy 2. srpna.

 

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button