DopravaNovinkyZahraničí

Discover Travel: Nové zastoupení společnosti SalamAir v České republice

Oficiálním českým zastoupením ománské letecké společnosti SalamAir se od  20. června stává společnost Discover Travel s.r.o.

Foto: SalamAir

SalamAir je moderní a dynamická aerolinka s širokou sítí destinací, která nabízí návaznost na další lety s přestupem v Maskatu, například do níže uvedených oblíbených destinací. Můžete si naplánovat cestu do populárního Salála, nádherného Bangkoku, slunného Phuketu, fascinujícího Colomba, překrásného Káthmandú, pulzujícího Kuala Lumpur, barevné Indie anebo do exotického Pákistánu.

Níže naleznete aktuální síť destinací:

V letním letovém řádu (od 3. července 2023) bude SalamAir operovat dva lety mezi Prahou a Maskatem týdně (pondělí a pátek). V zimním letovém řádu (od 29. října 2023) budou operovány 3 lety týdně (úterý, pátek a neděle).

Pro více informací ohledně skupinových rezervací, prodeje a dalších informací o společnost se obracejte na níže uvedené kontakty:

Sales Support: sales.prg@salamair.com, +420 233 311 086

GSA Manager, Jakub Kalkuš: jakub_kalkus@discovertheworld.biz, +420 775 557 799

SalamAir Sales Manager Prague, Silvie Beňová: silvie.benova@salamair.com, +420 606 763 076

Pokud ještě nejste registrováni do rezervačního systému, obraťte se na výše uvedené kontakty. Rezervační systém je velice intuitivní a není nutné podstupovat dlouhá školení.

Newsroom TTG

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button