Města & regiony ČRMICENovinky

CZECH TRAVEL MARKET 2020: Odborný veletrh cestovního ruchu představí novinky oboru v listopadu

Obor veletržnictví se probouzí z nuceného umělého spánku a připravuje se na podzimní sezonu. Kontraktační veletrh cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET, který je jednou z klíčových událostí tohoto odvětví, představí novinky a trendy oboru ve dnech 24. a 25. listopadu 2020.

Na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA se sejdou nejvýznamnější cestovní kanceláře, agentury, dopravci, hoteliéři nebo poskytovatelé služeb a další. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Vzhledem k pozitivnímu vývoji epidemiologické situace v České republice přikročilo Ministerstvo zdravotnictví ČR k dalšímu rozvolňování karanténních opatření, tentokrát již také v oblasti veletržnictví. S platností od pondělí 22. června je opět povoleno konání veletržních akcí, a to s maximální účastí do 5000 osob ve stejný čas. Pokud bude epidemiologická situace nadále držet současný směr vývoje, předpokládá se povolení dvojnásobné kapacity již s prvním zářijovým dnem. Organizátoři veletrhů společně s vystavovateli tak již intenzivně pracují na přípravách jednotlivých akcí.

Zásadní důraz bude kladen na bezpečnost vystavovatelů i návštěvníků. V případě největšího organizátora veletrhů a výstav v Praze společnosti ABF budou kromě zavedení potřebných zdravotně-organizačních opatření aplikovány také technologie minimalizující osobní kontakt. „Na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech využijeme nejmodernějších technologií, zavedeme online registrace, bezkontaktní registrace a zjednodušíme veškeré standardní procesy na našich akcích, aby bylo možné odbavovat je s minimálním mezilidským kontaktem,“ říká generální ředitel ABF Tomáš Kotrč.

Odborný kontraktační veletrh cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET bude letos již popáté významnou příležitostí k výměně informací, nákupům a prodejům pro cestovní kanceláře, agentury, turistické destinace, dopravce, hotely, poskytovatele služeb a další související subjekty oboru. Letošní listopadový ročník navíc přinese unikátní propojení s odbornou konferencí Fórum cestovního ruchu organizovanou agenturou CzechTourism. Ve dnech 24. a 25. listopadu tak díky této akci dojde k ještě užšímu spojení podnikatelského a veřejného sektoru.

„CZECH TRAVEL MARKET je neodmyslitelným klíčovým B2B veletrhem, který poskytuje možnost setkání všech profesionálů z cestovního ruchu, výměnu zkušeností, absolvování workshopů se zahraničními partnery a navázání nových obchodních kontaktů a spolupráce,“ řekl Michal Veber, výkonný ředitel Asociace cestovních kanceláří České republiky.

Více informací o veletrhu najdete na www.czechtravelmarket.cz.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button