AkceNovinkyŠvýcarskoZahraničí

Zveme Vás na Pilatus – Lego Serious Home Play Session!

Chcete si zpestřit home office? Chcete se zábavným způsobem dozvědět více o domácí hoře Lucernu a zároveň si postavit stavebnici Lego? Přijměte pozvání Switzerland Tourism.

Foto: Pixabay

Rádi bychom Vás pozvali na zajímavý online seminář. Díky marketingovému expertovi Raphaelu Frangimu (www.raphaelfrangi.ch) se dozvíte více o této kreativní metodě, jež právě v současné době zažívá boom, motivuje lidi a dělá neviditelné viditelným. Zároveň dostanete pár tipů o Drači hoře od Šárky Risch. Raphael je úspěšný švýcarský manager, coach a docent.

Přihlaste se na jeden z následujících termínů na e-mail alena.koukalova@switzerland.com. Počet účastníků je omezen na 10 pro každý termín a přihlašování probíhá dle principu „Kdo dřív přijde, ten dřív mele“. Online seminář se uskuteční pomocí ZOOM a bude trvat cca 2 hodiny. Link k připojení, stejně jako LEGO balíček, který si poté můžete nechat, Vám bude poslán předem.

Vaše přihláška je závazná a vzhledem k omezenému počtu účastníků není možná nonshow. V nutném případě nás neprodleně informujte. Online seminář se bude konat v češtině, coaching s Raphaelem Frangim bude simultánně tlumočen.

Termíny Pilatus – Lego Serious Home Play Session:

  • čtvrtek, 25. března v 16:00
  • pátek, 26. března v 16:00
  • pondělí, 29. března v 16:00

Pro přihlášení uveďte vybrané datum + jeden náhradní termín (pro případ, že Váš první termín bude již obsazen) a Vaši poštovní adresu, na kterou Vám bude zaslán LEGO balíček. Deadline pro přihlášení je ve čtvrtek 18. 3. 2021.

Newsroom TTG / Switzerland Tourism

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button