Kam jet?NěmeckoNěmecko CTMNovinkyZahraničí

Tropical Islands – tropy u Berlína

Prázdninový svět vítá své hosty po celý rok s příjemnými teplotami kolem 26 stupňů Celsia. Na ploše 9 fotbalových hřišť se rozprostírá fantastická krajina s celou řadou atrakcí.

Foto: DZT

Venkovní areál AMAZONIA nabízí 100 000 metrů čtverečních zážitků. Srdcem Tropical Islands je největší krytý deštný prales na světě, který tvoří s přibližně 50 000 rostlinami a 600 druhy vlastní biotop.

Foto: DZT

Kilometr dlouhá zážitková stezka se vine tajemnou zelení. Sousední jezero Südsee je veliké jako tři olympijské bazény. Na jeho 200 metrů dlouhé pláži jsou k dispozici lehátka k odpočinku, na která přes speciální průhlednou fólii kopulové střechy dopadá skutečné sluneční světlo.

Foto: Dietmar Gust

V laguně na druhé straně deštného pralesa je teplota vody 32 stupňů Celsia zárukou příjemného koupání. Skrz impozantní bránu „Bali-Tor“ se vstupuje do tropické vesnice. S originální architekturou z Thajska, Bornea, Bali a Samoi přenese návštěvníky do exotického světa a 8 restaurací a barů potěší širokou nabídkou kulinářských specialit.

Foto: DZT

Děti najdou ráj plný her v dětském klubu Tropino, zatímco dospělí si odpočinou v saunovém světě. Komu se večer ještě nechce jezdit domů, má mnoho možností přenocování přímo v Tropical Islands nebo v resortu. Vybírat je možné ze stanů a pokojů přímo v tropické krajině.

Foto: DZT

Pohodlné prázdninové domy v kempu nabízejíí také terasu a gril. Tropical Islands nabízí rovněž všestranné a profesionální kapacity pro potřeby skupin, školních tříd nebo jako místo pro MICE akce.

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button