AkceKam jet?NovinkyRakouskoZahraničí

Top akce v rakouském SkiWeltu

Ve SkiWeltu je do konce sezony naplánováno ještě mnoho akcí, protože sezona tady ještě zdaleka nekončí. Zastávku na zdejších 80 rodinných chatách si ale můžete udělat kdykoli.

Foto: SkiWelt

Z plánovaných akcí vybíráme:

Shred Down Old School Fun Day

Kdy: 12. března 2022

Kde: Boarders Playground Westendorf

Vzhledem k obtížné a nejisté celkové situaci není letošní závod oficiálním WSF Banked slalomem. Přesto tým BP plánuje závodní snowboardovou trať s vysokým fun factorem, na které půjde nejen o nejlepší čas v každé věkové skupině, ale také nejlepší Old School outfit a nejlepší retro styl. Zejména „generace staré školy“ je srdečně zvána, aby ukázala, co v ní je. Děti a mladí lidé se mohou zúčastnit také závodu Shred Down Fun Race.

Festival ginu

Kde: SkiWelt Söll Stöcklalm

Kdy: 12. března 2022

Od 13:30 – Finger food, gin speciály, saxofon a elektronické beaty na vás čekají v Stöcklalm ve SkiWelt Söll. Registrace na: www.stoecklalm.com/table

Foto: SkiWelt

Hôgmoa Huckfest / Spring Jam Session 

Kde: SkiWelt Westendorf

Kdy: 19. března 2022

V sobotu 19. března 2022 proběhne tradiční Hôgmoa Huckfest. Na Spring Jam Session jsou zváni všichni ostřílení snowboardisté a lyžaři. Málokterá jiná akce spojuje sport a zábavu, soutěživost a přátelství, tradici a modernost tak těsně. Rock am Berg Alte Mittel Kde: hostines Alte MittelKdy: 26. března 2022 Hudební festival na Alte Mittel zve malé i velké k oslavě. Houpavé zvuky, skvělý výhled a hostinec „Alte Mittel“ se stanou zážitkem pro každého.

Sluneční lyžování – Chill&Grill – Stöcklalm  

Kde: Stöcklalm in Söll

Kdy: 26. března 2022 od 12:00 s živou hudbou z Feuerholzu

Skvělé jídlo, ochutnávka vína a žhavá hudba. Registrace na: www.stoecklalm.com/table

Foto: Christian Kapfinger

Zimní Woodstock dechových kapel

SkiWelt Brixen & SkiWelt Westendorf & Kirchberg 

Kde: Brixen, Kirchberg a Westendorf

Kdy: 1.–3. dubna 2022

Woodstock dechových kapel rozechvívá Kitzbühelské Alpy na 6 pódiích po dobu tří dnů. Zimní festival dechové hudby Woodstock se 45 hudebními skupinami (včetně Folkshilfe, Moop Mama, Viera Blech a mnoha dalších…) se poprvé uskuteční od 1. do 3. dubna v Brixenu, Kirchbergu a Westendorfu. Hlavní pódium a festivalový areál jsou v Brixenu a přes den se využívají tři chaty ve dvou lyžařských areálech KitzSki a Skiwelt Wilder Kaiser – Brixental: Niedingalm v Brixenu, Sonnalm ve Westendorfu a Ochsalm v Kirchbergu. Odpoledne od 15 hodin vytvářejí skvělou atmosféru kapely na hlavním pódiu. Konec zimních woodstockových radovánek oslaví v neděli na hlavní scéně v Brixenu. Poslední den festivalu začíná v 9:30 společnou bohoslužbou s plnohodnotným vystoupením pro všechny hudebníky přítomné na pódiu i před ním. Festivalové vstupenky a celodenní vstupenky lze zakoupit online na www.winterwoodstock.at a ve 3 kancelářích TVB v Kitzbühelských Alpách v Kirchbergu, Brixenu a Westendorfu.

SkiWelt Ellmau má otevřeno do 18. dubna 2022

Všichni, kteří nemají zimy dost, si ještě do 18. dubna 2022 mohou užít SkiWelt Ellmau (v závislosti na sněhových podmínkách, lyžování nebo turistice).

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button