DopravaLidéNovinky

Steve Allen byl jmenován do čela společnosti dnata

Emirates Group oznámila jmenování Steva Allena výkonným viceprezidentem společnosti dnata, předního světového poskytovatele leteckých služeb.

Foto: Emirates

Steve Allen bude odpovědný za všechna byznysová odvětví společnosti dnata zahrnující handling, catering a další letecké služby na šesti kontinentech. Kromě toho převezme odpovědnost za řízení vztahů skupiny Emirates Group s přidruženými podniky včetně společností MMI, Emirates CAE Flight Training a Premier Inn.

Ve své nové roli bude Steve Allen podřízen prezidentovi Group Services a dnata Garymu Chapmanovi, až do jeho odchodu do důchodu na konci března. Poté bude Steve Allen podřízen přímo Jeho Výsosti šejkovi Ahmedovi bin Saeedovi Al Maktoumovi, předsedovi a výkonnému řediteli Emirates Airline & Group.

Šejk Ahmed uvedl: „Jsem rád, že mohu oznámit povýšení Steva na výkonného viceprezidenta. Steve dosáhl vynikajících výsledků na rozličných manažerských pozicích ve společnosti a prokázal excelentní vůdčí schopnosti, čímž významně přispěl k úspěchu společnosti dnata a spokojenosti jejích zákazníků. Věřím, že pod Stevovým vedením dnata upevní svou pozici globálního lídra, který ve všech svých firmách trvale poskytuje vynikající služby a nejvyšší úroveň kvality a bezpečnosti.“

„Rád bych poděkoval Garymu za jeho nasazení a úspěchy za poslední tři desetiletí. Za Garyho vedení se dnata stala silným globálním hráčem s prvotřídní reputací, pokud jde o služby, bezpečnost a standard. Přeji Garymu šťastný a spokojený důchod,“ dodal Šejk Ahmed.

Steve Allen pracuje na různých pozicích ve společnosti Emirates Group již 12 let. Od roku 2016 dohlíží jako Senior Viceprezident divize dnata na handlingové, cargo a letištní cateringové služby ve Spojených arabských emirátech. Posledních devět měsíců také globálně řídí cestovní služby společnosti dnata a jejich probíhající transformaci. Před příchodem do Emirates Group působil Steve Allen 16 let na různých finančních, regionálních a provozních pozicích u British Airways.

Dnata, partner více než 300 leteckých společností spolupracujících s Emirates, poskytuje kvalitní a bezpečný handling, cargo, cateringové a cestovní služby ve 35 zemích. Ve finančním roce 2019–20 odbavila dnata 681 000 osobních dopravních letadel, přepravila 2,9 milionu tun nákladu, připravila více než 93 milionů jídel a zaznamenala celkovou hodnotu transakce (TTV) cestovních služeb ve výši 3,0 miliardy USD.

Newsroom TTG

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button