DopravaNovinkyZahraničí

Společnost Emirates rozšiřuje asijskou síť o Hanedu

Od 2. dubna 2023 spustí společnost Emirates lety na trase Dubaj–Tokio-Haneda, čímž obnoví svou japonskou síť a poskytne cestujícím do jedné z nejvýznamnějších ekonomik a destinací regionu ještě větší výběr a flexibilitu.

Foto: Emirates

Let EK312 provozovaný jedním z nejnovějších letounů Boeing 777 společnosti Emirates „Game Changer“, bude odlétat z Dubaje v 7:50 hodin a do Hanedy přiletí ve 22:35 hodin. Zpáteční let EK313 bude z Hanedy odlétat v 00:05 hodin a do Dubaje přiletí v 06:20 hodin. Všechny časy jsou místní (v období od 2. června 2023 do 1. října 2023 – let EK313, který odlétá z Hanedy v 00:05 hodin, přiletí do Dubaje v 5:50 hodin).

Obnovení letu dokazuje kontinuální podporu společnosti Emirates oživení japonského cestovního ruchu po pandemii a zároveň uspokojuje rostoucí poptávku po mezinárodních cestách a zvyšující se příchozí dopravě z klíčových trhů v rámci její globální sítě. Návrat Emirates na letiště Haneda posílí vedle každodenní linky A380 do Tokia-Narity a každodenní linky Boeingu 777 do Ósaky provoz letecké společnosti na tomto trhu.

Od zahájení provozu této linky v roce 2013 až do vypuknutí pandemie byla Haneda vždy jedním z klíčových bodů obchodní a turistické sítě společnosti Emirates. Aerolinka je i nadále odhodlána podporovat zrychlený růst a oživení Japonska a nedávno oslavila 20 let provozu do Ósaky – druhého největšího metropolitního města v zemi po Tokiu. Společnost Emirates nabízí cestujícím také spojení do dalších 26 měst v Japonsku a 10 regionálních bodů přes Tokio a Ósaku, a to díky codesharovému partnerství se společností Japan Airlines.

Letenky lze rezervovat na webu emirates.com, v aplikaci Emirates App nebo prostřednictvím cestovních kanceláří. Cestujícím se také doporučuje, aby si zkontrolovali aktuální požadavky na vstup do této země.

Po přidání linky Tokio-Haneda se celosvětová síť společnosti Emirates rozroste na 141 míst na 6 kontinentech včetně 10 destinací určených pouze pro nákladní dopravu. Společnost Emirates v současné době provozuje svá nejnovější letadla Boeing 777-300ER „Game Changer“ vybavená plně uzavřenými apartmány ve First Class na trasách do Bruselu, Ženevy, Nice, Londýna/Stanstedu, Frankfurtu a Curychu.

Foto: Emirates

Nejnovější letadla Boeing 777 společnosti Emirates jsou vybavena ergonomicky navrženými sedadly, modernizací za několik milionů dolarů a nejnovější verzí systému palubní zábavy ice ve všech letových třídách. Soukromá apartmá Boeingu 777 společnosti Emirates, který „mění pravidla hry“,  jsou navržena s důrazem na výjimečné pohodlí zákazníků a maximální soukromí, jsou vybavena posuvnými dveřmi od podlahy ke stropu a ultra moderními designovými prvky na pozadí příjemných odstínů šedé barvy. Prostorná, plně uzavřená soukromá apartmá, z nichž každé nabízí až 40 čtverečních metrů osobního prostoru, jsou uspořádána v konfiguraci 1-1-1, celkem je tedy k dispozici šest apartmánů. Pokud chcete vědět více o letadle Emirates Boeing 777 Game Changer, navštivte odkaz zde.

Kromě letiště Tokio–Narita je vlajková loď aerolinek A380 nasazována do 40 dalších destinací, mimo jiné do Londýna/Heathrow, Aucklandu, Kuala Lumpuru a Houstonu. Pro více informací o letadle Emirates A380, navštivte odkaz zde.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button