DopravaNovinkyZahraničí

Společnost Emirates navyšuje lety do Johannesburgu, Kapského Města a Durbanu

Letecká společnost Emirates přinese zákazníkům cestujícím do a z Jihoafrické republiky nové možnosti cestování díky rozšíření letů do Johannesburgu, Kapského Města a Durbanu.

Foto: Emirates

Aerolinka již dlouhodobě podporuje oživení jihoafrické ekonomiky a cestovního ruchu, svůj závazek nyní podporuje navýšením leteckých spojení na všech vstupních branách do této země. Nejnovější krok letecké společnosti potvrzuje strategický význam Jižní Afriky v její síti a její současnou prioritou je rozšiřování služeb a přestavba kapacit tak, aby se nastartoval další růstový potenciál.

Od 1. března 2023 rozšíří aerolinka svůj letový řád do a z Johannesburgu o tři lety denně. Do Kapského Města bude od 1. února 2023 létat dvakrát denně. Emirates také přidá další dva lety do Durbanu, takže od 1. prosince 2022 bude létat denně. Znovuzavedení nových letů mezi Dubají a třemi branami letecké společnosti v Jihoafrické republice rozšíří letový řád Emirates na celkem 42 letů týdně.

Let EK 767 společnosti Emirates z Dubaje do Johannesburgu bude provozován letadlem Boeing 777, které doplní let A380 provozovaný dvakrát denně. Třetí denní let z Johannesburgu pomůže uspokojit vysokou poptávku s více než 300 volnými místy v každém směru a nabídne cestujícím z Jihoafrické republiky větší flexibilitu díky novému večernímu odletu, který usnadní spojení s Evropou, Amerikou, západní Asií a Dálným východem přes Dubaj.

Díky dvojímu dennímu provozu do Kapského Města obnoví letecká společnost svůj letový řád z doby před pandemií a podpoří tak turistický ruch města právě v době hlavní sezony příletů, protože poskytne pohodlné spojení z klíčových zdrojových trhů, jako jsou Evropa, Blízký východ, západní Asie a Australasie. V rámci svého dlouhodobého závazku podporovat úsilí o obnovu cestovního ruchu v Jihoafrické republice podepsaly Emirates a Jihoafrická rada pro cestovní ruch na začátku tohoto roku memorandum o porozumění, jehož cílem je společná podpora cestovního ruchu a zvýšení příjezdů návštěvníků do Jihoafrické republiky.

Dodatečné služby do všech tří vstupních bran přinesou zákazníkům také více možností přestupů do řady lokálních a regionálních měst v jižní Africe prostřednictvím codesharových a interline partnerů společnosti Emirates, například společností South African Airways, Airlink, FlySafair a Cemair. Tato jedinečná spojení a možnosti dalšího cestování nenabízí žádná jiná letecká společnost.

Zákazníci cestující mezi Dubají a Jihoafrickou republikou se mohou těšit na nadstandardní zážitky ve všech letových třídách s promyšleným menu a nápoji z místních surovin, značkovým vybavením a výjimečnou pohostinností, kterou zajišťuje mezinárodní posádka letecké společnosti. Aerolinka neustále zlepšuje prémiový zážitek na palubě a pro své jihoafrické zákazníky nabízí mimo jiné místní výběr jihoafrických vín Ken Forrester, Porseleinberg, Klein Constantia, Waterkloof a Boekenhoutskloof. Kromě toho se zákazníci mohou těšit na autentické jihoafrické pokrmy a chutě s řadou místních sýrů a kuchyní inspirovanou Rooibosem.

Díky novým letům společnosti Emirates do a z Johannesburgu, Kapského Města a Durbanu se navýší také kapacita nákladních prostor pro další rozšíření možností dovozu a vývozu pro místní podniky, což pomůže přepravovat důležité vývozní produkty včetně mořských plodů, ovoce a zeleniny, čerstvého a mraženého masa, vína, léčiv a zlata.

Letenky lze rezervovat na emirates.com, v aplikaci Emirates App nebo prostřednictvím partnerských cestovních kanceláří.

Společnost Emirates poskytuje služby Jihoafrické republice již 27 let a v rámci své celosvětové sítě přepravila více než 20 milionů cestujících, kteří cestují do a z Jihoafrické republiky přes Dubaj i mimo ni, čímž se tato letecká společnost pevně etablovala jako dlouhodobý partner jihoafrické letecké dopravy, cestovního ruchu a obchodu.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button