LidéPartnerská sekce

Šperk od BENY – váš originální příběh

Každý lidský život je plný příběhů. Ty zvlášť podmanivé připomínají šperky. Z této až intuitivní provázanosti lidského bytí s klenoty vychází nová kampaň šperkařství BENY s názvem “TENTO MOMENT TVOŘÍ DALŠÍ PŘÍBĚH”.

Foto: BENY

Šperky jsou doslova zhmotněním vzpomínek na výjimečné okamžiky, které jsou počátkem mimořádných lidských příběhů. Neopakovatelné chvíle našich životů nám klenoty připomínají, kdykoli na ně pohlédneme. Dokonce v nás mohou díky nim ožívat emoce, jež se v nás v dávný moment odehrávaly. Z tohoto pohledu získává šperk spojený s našimi jedinečnými okamžiky života doslova nevyčíslitelnou hodnotu. Takovými událostmi mohou být žádosti o ruku, dárky k výročí, dědictví po předcích, první přijímání a mnohé další.

Foto: BENY

Stejně tak, jak jsou originální příběhy započaté nevšedními okamžiky, jsou originální i šperky od BENY. Jejich návrh i ruční výroba vycházejí z konkrétního lidského příběhu. Stávají se tak jeho osobitou připomínkou, neboť se za takovými šperky skrývá nejen poctivá práce, ale i kus srdce.

Celá kampaň vznikla s cílem připomenout lidem okamžiky štěstí, které nás dělají šťastnými. Sám majitel šperkařství Arben Topalli, který se na samotné výrobě podílel, nám prozradil, jak to celé probíhalo: “Celá kampaň vznikla díky myšlence, s kterou jsem si již několik let pohrával. Nechtěl jsem prezentovat pouze samotné šperky, potřeboval jsem jim dát příběh. Moje práce není jen o vytvoření šperku. Vždy se to pojí s nějakou událostí, která je pro mne samotného emotivní a já pak do své práce vkládám i kus sebe, svého srdce. Emoce, příběhy a šperky z lásky.

Foto: BENY

Hlavními aktéry kampaně “TENTO MOMENT TVOŘÍ DALŠÍ PŘÍBĚH” jsou Radoslav Kováč s manželkou, Tomáš Ujfaluši s dcerou a dále Milan Baroš a také Vladimír Šmicer. Slavné osobnosti s jejich blízkými pojí silný vztah partnerství, rodiny a přátelství a zdobí jej právě klenot od šperkařství Beny.

Nezáleží však na tom, zda patříme mezi VIP osobnosti. Šperky, které jsou námi darovány v mimořádný okamžik, zůstávají na očích už po celý život. Jsou spojeny se vzpomínkami na věnování a později mohou psát v chronologii rodiny další nový příběh.

www.beny.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button