LidéNovinky

Španělské rozloučení – paní Teresa Ortis končí na postu ředitelky agentury Turespaña

Teresa Ortis

 

Vážení přátelé!

Je téměř symbolické, že letos, kdy naše centrála zahájila v létě novou kampaň s názvem Back to Spain, končí také moje pětiletá diplomatická mise ve střední Evropě. Od chvíle, kdy jsem nastoupila do funkce ředitelky španělské kanceláře pro cestovní ruch v září 2015 se odehrálo na poli cestovního ruchu mnoho událostí. Většina z nich byly pozitivní a přínosné, ale bohužel byly i ty negativní, především současná pandemie. Nechci se však věnovat tomuto tak složitému problému, nýbrž v souvislosti s ukončením mé mise chci poděkovat všem, kteří přispěli svým nadšením k propagaci Španělska, zvláště pak časopisu TTG a oběma profesionálním asociacím cestovních kanceláří a agentur. Ráda bych využila této příležitosti a popřála vám co nejvíce úspěchů a dobrých rozhodnutí v těchto těžkých časech.

Teresa Ortiz, ředitelka kanceláře pro cestovní ruch ve Vídni a Rada pro cestovní ruch pro Českou republiku, Rakousko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Slovensko a Slovinsko.

 

Na místo dosavadní ředitelky paní Teresy Ortiz nastupuje od 16. září 2020 paní Rocío Martín. Vystudovala práva a politologii na univerzitě v Madridu. Od roku 2014 pracovala na různých pozicích ve státní správě. Od roku 2018 až dosud zastávala pozici zástupce ředitelky španělské agentury pro cestovní ruch Turespaña pro oblast strategie a služeb. „Cítím se velmi poctěna jmenováním do funkce Rady pro cestovní ruch pro Českou republiku a doufám, že budu moci realizovat na českém trhu akce, které pomohou prohloubit poznání španělských destinací a učiní je pro české zákazníky ještě atraktivnější. Věřím, že v této chvíli, tak obtížné pro cestovní ruch, budeme moci pracovat společně na jeho oživení.“ Kontakt pro ČR zůstává stejný: Mgr. Zuzana Churanová.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button