DopravaNovinkyZahraničí

Smartwings začnou létat do francouzského Nice

Letecká společnost Smartwings zařadila do své nabídky další novou destinaci. Od 6. května Smartwings zahájí pravidelné lety z Prahy do francouzského města Nice.

Nice / Foto: Shutterstock

Linka bude provozována 2x týdně, vždy ve čtvrtek a neděli. Letenky do Nice jsou již v prodeji a klienti si je mohou zakoupit na webových stránkách Smartwings a Českých aerolinií (v rámci codesharové spolupráce), a rovněž u prodejců letenek.

Smartwings aktuálně provozují z Prahy pravidelné linky do španělské Málagy, na ostrov Mallorca, na tři Kanárské ostrovy (Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura), na Madeiru (Funchal), do Egypta (Hurghada a Marsa Alam) a charterové lety do SAE (Ras Al Khaimah). Od 29. dubna společnost obnovuje letecké spojení do ruského Petrohradu (2x týdně) a od května jsou již naplánovány linky do chorvatského Splitu a do destinací v Řecku. Obnovení provozu se odvíjí od vývoje epidemiologické situace v jednotlivých zemích a uvolňování cestovních opatření.

Skupina Smartwings Group během letní sezony nyní nabízí z českých letišť lety do 76 destinací v Řecku, Španělsku, Itálii, Francii, Portugalsku, Bulharsku, Černé Hoře, Chorvatsku, Izraeli, Egyptě, Turecku, Tunisku, SAE, Kapverdách, Nizozemsku, Švédsku, Dánsku, Rusku, Maltě, Ukrajině či Islandu. Lety chce společnost během léta provozovat nejen z letišť v ČR, ale také ze svých základen v Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku a Kanárských ostrovech.

Smartwings nabízí klientům u všech stávajících a nových individuálních rezervací možnost bezplatné změny termínu do 30. 6. 2021. Nově vybraný let se musí uskutečnit nejpozději 31. 3. 2022. Klienti mají také možnost si současně s letenkou zakoupit na webových stránkách Smartwings cestovní pojištění, které kryje případy onemocnění covid-19.

Newsrom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button