DopravaHotelyNěmeckoNovinkyZahraničí

Přenocování za 9 eur? V a&o ano!

Německý hostelový řetězec a&o nabízí od června do srpna přenocování za pouhých 9 eur. Reaguje tak na akci dopravce Deutsche Bahn, který letos v létě za 9 eur nabízí měsíční (!) jízdenku na vlaky.

Foto: a&o Hostels

Speciální letní nabídka a&o platí pro 24 poboček v Německu a lze ji využít pro přenocování ve vícelůžkovém pokoji. Nabídka je kapacitně omezena. K ubytování lze doobjednat i ložní prádlo, ručník a snídani. „Vítáme akci ‚jízdenka za 9 eur‘ doplňujeme ji naší nabídkou ‚postel za 9 eur‘,“ uvádí Phillip Winter, marketingový ředitel a&o. Další informace o nabídce najdete na stránkách a&o.

Čeští cestovatelé budou tak v rámci letní akce moci velmi levně objevit města jako Cáchy, Dortmund, Výmar, Stuttgart, Brémy, Lipsko, Frankfurt nad Mohanem a Kolín nad Rýnem, případně znovu navštívit oblíbený Berlín, Drážďany, Norimberk či Hamburk. Veškeré hostely a&o se nacházejí v centru nebo velmi blízko centra měst.

Zmíněná nabídka Deutsche Bahn platí též od června do srpna 2022 a umožňuje cestovat libovolně často vlakem po celém Německu za pouhých 9 euro celý měsíc! Jízdenka platí sice pouze pro regionální vlaky, ale i těmi se lze dopravit například z Hamburku do Mnichova. Dále platí také pro veškerou městskou dopravu, typu U-Bahn, S-Bahn, autobusů či tramvají.

Petr Bílek

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button