DopravaHotelyNovinkyTechnologie

Portál eHotel.cz zahajuje exkluzivní spolupráci s Kiwi.com

eHotel.cz, český rezervační portál ubytování, který umožňuje platbu zaměstnaneckými benefitními body, zahájil exkluzivní spolupráci s globální travel-tech společností Kiwi.com. Zákazníci tak nyní mohou nově své benefitní body využít nejen pro rezervaci ubytování přes eHotel.cz, ale také si za ně mohou v dalším kroku zakoupit cestovní voucher Kiwi.com a vydat se kamkoliv po světě.

Foto: Pixabay

Díky tomuto partnerství si mohou zaměstnanci rezervovat dovolenou za benefity, například Sodexo, Edenred nebo Up Group. Doposud je bylo možné využít na eHotel.cz pouze na rezervaci ubytování, a to především v rámci České republiky. Nyní si však zákazníci mohou za své body dodatečně zakoupit společně s ubytováním i voucher pro přepravu s Kiwi.com.

„Spolupráce s Kiwi.com posouvá náš projekt díky zavedení možnosti cestovních voucherů o další kus dopředu a cestovatelům tak otevře mnohem více možností. Partnerství jsme uzavřeli exkluzivně s Kiwi.com, protože nabízí nejširší možnosti letů za skvělé ceny. Věřím, že pro naše klienty je Kiwi.com tou nejlepší cestovní volbou,” říká Martin Jílek, CEO eHotel.cz

„Máme radost, že jsme se mohli stát exkluzivním cestovním partnerem eHotel.cz právě pro oblast letenek. Možnost proměnit své zaměstnanecké benefity v cestovní voucher Kiwi.com bude, jak věříme, výhodné pro mnoho náruživých cestovatelů,“ dodává Luc Viguie, viceprezident pro business development v Kiwi.com.

Je to poprvé, co eHotel.cz od svého založení poskytuje možnost uplatnění benefitů i na nákup letenek. Klienti mohou služby využít na www.ehotel.cz/letenky, kde lze za benefity zakoupit voucher na ubytování, a v dalším kroku voucher i pro nákup letenek na Kiwi.com. Uživatelé si sami zvolí hodnotu poukazu na letenky a ubytování a pak poukazy využijí jednoduše na webu obou společností.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button