Holiday World 2023Města & regiony ČRMICENovinkyPraha

Partnerskou zemí veletrhu HOLIDAY WORLD je Slovensko

Mezinárodní veletrhy cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD uvedou již po jedenatřicáté aktuální trendy cestovatelského oboru. Ve dnech 17. až 19. března se v PVA EXPO PRAHA budou prezentovat atraktivní destinace napříč kontinenty a turistická lákadla v Česku. Letošní ročník připomene také 30. výročí vzniku samostatné České republiky a Slovenska a s ním i přetrvávající úzké partnerství obou zemí.

Foto: ABF

„Partnerskou zemí veletrhu HOLIDAY WORLD se pro rok 2023 stalo Slovensko, s nímž i po třech desetiletích od odloučení udržuje Česko blízký vztah,“ řekla ředitelka veletrhu Janica Ciglianová. V rámci veletrhu budou zastupující národní agentury CzechTourism a SLOVAKIA TRAVEL prezentovat na zahajovací tiskové konferenci vzájemnou spolupráci v oblasti cestovního ruchu a představí nejzajímavější destinace svých regionů.

Foto: ABF

Na HOLIDAY WORLD se představí Japonsko, Egypt, Jamajka nebo Sasko, návštěvníci uvidí i expozice z resortů Portugalska a Maďarska, Gruzie nebo destinace Maroka, Tuniska, Filipín, Indonésie, Thajska či Peru. S nabídkou amerických lokalit přijede Amerika Tours. Veletrh REGION WORLD bude událostí s nejkomplexnější přehlídkou turistických trendů a novinek v rámci téměř celé republiky. Partnerským regionem se pro rok 2023 stal PLZEŇSKÝ KRAJ.

Foto: ABF

I tentokrát bude první den akcí vyhrazen odborníkům z cestovního ruchu. V pátek 17. března proběhne 12. ročník konference vzdělávací platformy Fórum cestovního ruchu. Ve stejný den se uskuteční také čtvrtý ročník MBM Tourism Prague. Bude se také udělovat ocenění Velká cena cestovního ruchu 2022/2023 pořádané komunikační agenturou COT Group. O víkendu proběhne festival KOLEM SVĚTA. Více na www.holidayworld.cz.

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button