HotelyLidéMěsta & regiony ČRNovinkyPraha

NH Collection Prague Carlo IV má nového generálního ředitele

Novým generálním ředitelem hotelu NH Collection Prague Carlo IV byl od 1. září 2022 jmenován Martin Žídek.

Foto: NH Collection Prague Carlo IV

Martin Žídek je zkušený hotelový profesionál, který si s sebou přináší bohaté zkušenosti jak z hotelových společností Marriott a Hilton, tak i ze soukromého sektoru.

Před příchodem do hotelu NH Collection Prague Carlo IV byl Martin Žídek projektovým manažerem a zástupcem majitele projektu hotelu W Prague, luxusního lifestylového hotelu, který po svém otevření v roce 2023 bude provozovat společnost Marriott International. Zde byl zodpovědný za implementaci designových a provozních standardů značky W v rámci celého projektu a také za řešení smluvních vztahů a komunikaci se společností Marriott International.  V letech 2015–2021 byl Martin generálním ředitelem hotelu Courtyard by Marriott Prague City a předtím generálním ředitelem luxusního Art Noveau Palace Hotel.

Martin Žídek má za sebou téměř 30 let profesní praxe v hotelnictví a úspěšnou kariéru, na kterou jej přivedla Hotelová škola v Poděbradech. Začínal jako číšník v Německu a své další zkušenosti sbíral v hotelu Hilton v australském Sydney. Postupně se vypracoval na vrcholové manažerské pozice v předních mezinárodních hotelech. Od roku 2004 pracoval jako obchodní ředitel v hotelu Hilton Prague a poté jako obchodní ředitel společnosti Marriott International, kde měl na starosti uvedení značky Courtyard by Marriott na český trh a otevření jejích prvních tří hotelů. Po dvouletém působení na pozici obchodního a marketingového ředitele v hotelu Warsaw Marriott v Polsku se vrátil do České republiky a stal se obchodním ředitelem všech hotelů společnosti Marriott International v ČR.            

Díky svým hlubokým znalostem, obchodnímu duchu a týmovým manažerským schopnostem je Martin skvělým přínosem pro hotelovou skupinu NH Group a ideální posilou pro hotel NH Collection Prague Carlo IV.

Jsem velmi vděčný společnosti NH Group za tuto skvělou příležitost, kterou s nadšením a pokorou přijímám. Po více než dvou letech útlumu se cestovní ruch opět probouzí a já jsem rád, že mohu být u toho. Těším se na veškeré výzvy s tím spojené a věřím, že se svým novým týmem budeme poskytovat našim hostům ty nejlepší zážitky a zároveň usilovat o další zvyšování kvality služeb v ikonickém hotelu Carlo IV a nadále tak posilovat značku NH Collection, dodává Martin Žídek.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button