ČínaNovinkyZahraničí

Město Kchun-ming nadále podporuje mezinárodní, špičkový, charakteristický a inteligentní cestovní ruch

Kchun-ming (Kunming), hlavní město jihozápadní čínské provincie Jün-nan (Yunnan), se v posledních letech snaží podporovat rozvoj svého mezinárodního, špičkového, charakteristického a inteligentního cestovního ruchu.

Jako jedno z měst cestovního ruchu roku 2020, které bylo vybráno na slavnostním ceremoniálu China National Travel Award, který se konal v Pekingu v dubnu tohoto roku, se Kchun-ming zaměřuje na rozvoj průmyslových odvětví, jako jsou zdraví, kulturní kreativity a cestovní ruch, s cílem vybudovat z města regionální mezinárodní centrum.

V současné době se v Kchun-ming usadily některé známé podniky cestovního ruchu z domova i ze zahraničí, jako jsou Paramount Pictures a Sunac China Holdings Limited, a byla zde vystavěna řada komplexů městského cestovního ruchu.

Město se též snaží urychlit kultivaci rozvíjejících se průmyslových odvětví cestovního ruchu – včetně cestovního ruchu s revoluční tematikou, nočního cestovního ruchu, zdravotního cestovního ruchu a výzkumného cestovního ruchu – a podporuje výstavbu hlavních projektů, jako jsou doporučené turistické atrakce a inteligentní cestovní ruch, s cílem vnést nový impulz do odvětví kulturního cestovního ruchu s regionálními charakteristikami provincie Jün-nan.

V letošním roce se Kchun-ming zavazuje pokračovat v provádění tříletého akčního plánu pro rozvoj vysoce kvalitního cestovního ruchu. Například bude nadále podporovat významné kulturní projekty cestovního ruchu, bude se integrovat do stavebních turistických kruhů a kulturního prostředí provincie Jün-nan a bude podporovat vývoj produktů zdravotního cestovního ruchu.

Očekává se, že Kchun-ming dosáhne do roku 2022 výdajů domácích turistů na obyvatele nad 2000 jüanů (asi 6700 Kč) s roční mírou růstu příjmů z cestovního ruchu 20 procent.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button