DopravaNezařazené

Mapa.Letuska.cz přináší nové možnosti při nákupu letenek

Společnosti ASIANA se jako první podařilo aplikovat aktuální bezpečnostní situaci v jednotlivých zemích již při nákupu letenky. Uvedla nové možnosti, jak koupit letenky dle aktuálních bezpečnostních opatřeních.

Máte volný týden, chcete vyrazit letecky do zahraničí, ale nevyznáte se v opatřeních jednotlivých zemí? Projekt Mapa.letuska.cz nabízí řešení, jak nákup letenek nyní usnadnit snad už úplně každému. Již na první pohled je patrné, jak si na tom jednotlivé země stojí a jaká opatření na cestovatele čekají. Vývojáři v Letušce dokázali na mapu dostat relevantní informace, které potřebujete k rozhodnutí o uskutečnění cesty. Získáte nejen ceny dle odletového letiště a destinace, ale ještě navíc víte, jak snadná právě teď cesta může být.

ASIANA navíc ve spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou připravila zbrusu nové komplexní pojištění EXTRA, které rozšířila o výlohy na léčení COVID-19, zrušení cesty z důvodu onemocnění COVID-19 nebo znemožnění návratu kvůli karanténě (náhradní doprava, ubytování). Produkt je dalším krokem, který vám pomůže se snadněji rozhodnout, zda s pocitem bezpečí a jistot vycestujete do zahraničí.

 Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button