HotelyKam jet?Města & regiony ČRNovinky

Luxus v novém – Four Seasons Hotel Prague otevírá 25. května

Four Seasons představuje celosvětový program Lead with Care postavený na zkušenosti ubytování zdravotníků ve Four Seasons v New Yorku během pandemie.

 

Foto: Four Seasons

Bezpečnost a ochrana zdraví hostů a zaměstnanců zůstává pro hotel Four Seasons v Praze i nadále tou nejvyšší prioritou. Dne 25. května hotel, restaurace CottoCrudo, pop-up restaurace Piazzetta a Miru otevřou již s novými standardy v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti. Globální program Lead with Care byl vytvořen ve spolupráci se společností Johns Hopkins Medicine International, předními odborníky v oblasti zdravotnictví.

Program Lead with Care také staví na zkušenostech hotelu Four Seasons New York a hotelů Four Seasons v Rijádu a Bombaji při poskytování bezplatného ubytování vysoce rizikovému zdravotnickému personálu bojujícímu v předních liniích proti pandemii COVID-19. Four Seasons Hotel New York během několika dní přeměnil své prostředí na bezpečné zónované prostředí, implementoval vylepšené postupy pro bezpečné ubytování hostů a řádně vyškolil všechny zaměstnance.

 

Foto: Four Seasons

 

Hosté uvidí mnoho opatření okolo sebe, většina změn však bude probíhat v zázemí hotelu, a to včetně proškolování zaměstnanců, zavádění nových předpisů na uchovávání a zpracovávání potravin či práci ventilačních systémů. Důležitou součástí bude i větší využívání Four Seasons aplikace a chatu, který spravují zaměstnanci hotelu, pro zvýšení bezkontaktní komunikace před, během i po pobytu ve Four Seasons. Více informací o programu Lead with Care naleznete zde.

„Už se těšíme, až náš hotel znovu otevřeme a ubytujeme první hosty. Respektujeme obavy hostů po Covid-19 a očekáváme jejich zvýšené požadavky na hygienu a ochranu zdraví. Jsme na to díky programu Lead with Care velmi dobře připraveni a náš personál prochází rozsáhlým školením. Naší prioritou je nejen zajistit ty nejvyšší hygienické standardy ve všech částech hotelu včetně restaurací a spa, ale také zajistit, aby se u nás hosté cítili stále stejně příjemně jako v minulosti,“ dodává Martin Dell, generální ředitel hotelu Four Seasons v Praze.

 

Foto: Four Seasons

Při příležitosti znovuotevření hotelu 25. května Four Seasons v Praze přichází i s výjimečnou nabídkou ubytování „Praha na dlani“, díky které mají i čeští hosté možnost znovuobjevit Prahu a dopřát si zasloužený odpočinek v luxusu a komfortu pokojů s unikátním výhledem na Pražský hrad a Vltavu. Balíček je možné rezervovat pouze přímo s hotelem.

Zažít atmosféru dovolené mohou hosté i návštěvou jedné ze tří restaurací hotelu Four Seasons. Italské restaurace CottoCrudo (otevírá 25. 5.), středomořské pop-up restauraci Piazzetu (otevírá 27. 5.) či japonské fusion pop-up restauraci MIRU (otevírá 4. 6.) – na terasách, které hostům nabízejí neopakovatelné výhledy na Prahu.

 

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button