CondorDopravaNěmeckoNovinkyZahraničí

Letem se společností Condor začíná dovolená ihned, jakmile usednete na své místo v letadle!

Zanzibar? Mombasa? Male? Nebo snad Varadero, Tobago, Punta Cana? A co třeba pulzující Seattle? Condor, nejoblíbenější německá letecká společnost pro volný čas, vozí své hosty do nejkrásnějších prázdninových destinací světa již více než 66 let.

Foto: Condor

Prémiová ekonomická třída a business třída poskytují veškerý komfort, který umocní cestu do exotických destinací. Pro odlety do exotických destinací z Frankfurtu jsou k dispozici i návazné lety našich partnerů z Prahy.

Foto: Condor

Na jaře 2022 představila společnost Condor novou identitu značky inspirovanou deštníky, ručníky a plážovými lehátky: “Condor znamená dovolenou a dovolená znamená pruhy.” Nový design byl představen s prvním letadlem A330neo, které bude pro Condor létat od podzimu 2022. Condor se tak stane první německou leteckou společností, která bude tento typ provozovat ve své flotile. A330neo je také prvním letadlem, kterým Condor zahajuje obnovu své flotily. Po dokončení v roce 2024 bude Condor provozovat 16 dálkových A330neo. Následně Condor nahradí svou současnou flotilu letadel na krátké a střední tratě nejmodernějšími letouny A320neo a A321neo. Tím se Condor stane jednou z nejekologičtějších leteckých společností v Evropě s průměrnou spotřebou pouhých 2,1 litru na cestujícího a 100 kilometrů.

Další informace naleznete na www.condor.com.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button