Doprava

Letecká společnost Smartwings je členem IATA

Dne 2. května 2022 se společnost Smartwings, a. s., stala členem IATA (The International Air Transport Association) –  Mezinárodní asociace leteckých dopravců. Předání IATA certifikátu se uskutečnilo 23. června v sídle Smartwings v Praze. Certifikát předala osobně členovi představenstva a generálnímu řediteli Smartwings, a. s., Romanu Vikovi paní Anca Apahidean, Area Manager Eastern Europe, IATA.

Roman Vik, člen představenstva a generální ředitel Smartwings, a. s., a Anca Apahidean, Area Manager Eastern Europe, IATA / Foto: Smartwings

Společnost Smartwings splnila všechny podmínky členství a dlouhodobě podporovala a podporuje důslednou implementaci pravidel bezpečnosti, plní požadavky definované IATA a je opakovaně držitelem osvědčení IOSA (IATA Operational Safety Audit) představující nejpokročilejší standardy provozní bezpečnosti a kvality v letecké přepravě. Členství v IATA umožňuje leteckým společnostem čerpat celou řadu výhod, které IATA svým členům poskytuje.  

Foto: Smartwings

Více informací o IATA naleznete zde https://www.iata.org/  Členy  IATA je na 290 leteckých společností z více než 120 zemí.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button