AkceDopravaNovinkyZahraničí

Letecká společnost flydubai společně s Dubai Economy&Tourism představily novinky letošní i příští sezony

Více než 50 obchodních partnerů z řad cestovních kanceláří a agentur se zúčastnilo workshopu pořádaného ve spolupráci letecké společnosti flydubai a Dubai Economy&Tourism v předvánoční atmosféře v prostorách SOHO Restaurant v Praze.

Na snímku zleva: Jaroslava Boháčová, Sales Manager Blue Sky Travel/GSA flydubai, Martin Niklfeld, ředitel Blue Sky Travel/GSA flydubai, Kristýna Gottwaldová, Dubai Economy&Tourism / Foto: archiv Blue Sky Travel / GSA flydubai

Zástupci flydubai představili nejenom své novinky, ale i nejnovější aktuality ze svých palub. Tuto prezentaci pak doplnila Kristýna Gottwaldová z Dubai Economy&Tourism, která provedla publikum nejnovějšími atrakcemi v Dubaji a představila novinky, na které se čeští turisté mohou těšit.

Foto: archiv Blue Sky Travel / GSA flydubai

Letecká společnost flydubai spojuje Prahu s Dubají již od roku 2014 a momentálně poskytuje přímé lety pětkrát týdně. O pohodlí na této lince se postarají moderní letadla typu Boeing 737 MAX, která kromě ekonomické třídy nabízejí i business třídu s plně polohovatelnými sedadly, tzv. flatbeds.

Foto: archiv Blue Sky Travel / GSA flydubai

Ani letos nechyběla Dubaj na předních příčkách v nabídce zájezdů a úspěšně tak navázala na covidové období, kdy jako jedna z prvních destinací otevřela své brány turistům v měsících, kdy většina zahraničních destinací turisty nepřijímala. Není proto divu, že byla Dubaj zvolena jako nejoblíbenější destinace roku 2022 v Traveler Choice Award na Tripadvisoru.

Foto: archiv Blue Sky Travel / GSA flydubai

„Oblibu emirátu pozorujeme i během letních měsíců, kdy mezi Čechy tradičně vítězí spíše evropské přímořské destinace. Věříme, že se nám podaří tento trend zachovat i v příštím roce a Dubaj si vybuduje pozici celoroční destinace, která je díky pestré nabídce plážových all inclusive hotelů a letních atrakcí skvělá nejen pro sólo cestovatele, ale i pro rodinu,“ konstatuje K. Gottwaldová. 

Foto: archiv Blue Sky Travel / GSA flydubai

Frekvence letů mezi Prahou a Dubají bude během nadcházející letní sezony ještě navýšena na denní spojení. „Dubaj jako destinace si na českém trhu stabilně udržuje velice silnou pozici a my si moc ceníme úzké spolupráce s Dubai Economy&Tourism a partnery z řad cestovních kanceláří, díky které se nám daří tuto pozici stále posilovat,“ dodala Jaroslava Boháčová Blue Sky Travel / GSA flydubai. 

Newsroom TTG 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button