DopravaNovinkyZahraničí

EVA Air: lety do Asie opět denně z Vídně a nově 4x týdně z Mnichova během zimního letového řádu 2022/23

Letecká společnost EVA Air v souvislosti s obnovením přímých letů z Tchaj-peje do Evropy, přerušených restrikcemi souvisejícími s pandemií covidu-19, uspořádala v polovině září prezentaci a workshop pro zástupce cestovních kanceláří a agentur v České republice.   

Zleva: Luďek Hladiš, Resident Manager & Head of Sales, Czech Republic & Slovakia, Aviareps, Hiroko Takagi, Assistant Manager, Passenger Sales Austria, Central & Eastern Europe, Vlaďka Tlučhořová, Manager Direct Sales, Reservations & Ticketing, Aviareps, Radek Zábranský, Sales Manager, Czech Republic & Slovakia, Aviareps / Foto: Aviareps

Leteckou společnost EVA Air na setkání reprezentovala paní Hiroko Takagi, Assistant Manager, Passenger Sales Austria, Central & Eastern Europe z pobočky ve Vídni, a zástupci společnosti AVIAREPS, GSA Eva Air pro Českou republiku.

Foto: Aviareps

Setkání bylo zaměřeno na prezentaci produktu a služeb, které EVA Air svým klientům nabízí, a zároveň byly představeny novinky, se kterými chce letecká společnost oslovit své zákazníky do budoucna. Kromě plného obnovení provozu z Vídně do Bangkoku a Tchaj-peje od zimního letového řádu 2022/23, odkud budou lety provozovány denně (do Tchaj-peje; Bangkok 4x týdně) letadly Boeing 787 v konfiguraci dvou tříd, zavádí EVA Air od 1. 11. 2022 úplně nové spojení z Mnichova do Tchaj-peje, a to 4x týdně. Lety budou provozovány letadly Boeing 777-300ER v konfiguraci tří tříd – Business Royal Laurel, Premium Economy a Economy. Pro klienty českých cestovních kanceláří se tímto otevírá další možnost pohodlného cestování do Asie.

Foto: EVA Air

Jak do Vídně, tak do Mnichova je možné využití pohodlných návazných spojení z Prahy, zajišťovaných partnerskými leteckými společnostmi v rámci Star Alliance.

Po úvodní prezentaci produktu a služeb EVA Air vystoupila paní Takagi, která ocenila spolupráci s českými cestovními kancelářemi. “Především bych chtěla poděkovat našim obchodním partnerům za spolupráci a aktivitu! Od obnovení našich letů do Vídně v červenci letošního roku se prodeje v České republice výrazně zvýšily a již překonaly úroveň před pandemií,“ zdůraznila paní Takagi.

Foto: Eva Air

Během navazujícího workshopu měli zástupci přítomných cestovních kanceláří a agentur možnost  projednat se zástupci EVA AIR možnosti rozvoje spolupráce v nadcházející sezoně a také vznést konkrétní individuální dotazy týkající se produktu EVA Air.

O společnosti EVA Air

Společnost EVA Air byla založena v roce 1989 jako první soukromá mezinárodní letecká společnost na Tchaj-wanu. Je součástí respektované skupiny Evergreen Group a sesterskou společností globálního lídra v kontejnerové přepravě Evergreen Line. Operuje flotilu více než 80 letadel Boeing a Airbus do více než 60 mezinárodních destinací v Asii, Oceánii, Evropě a Severní Americe.

EVA Air je členem Star Alliance a jednou z 11 leteckých společností na světě, které získaly pětihvězdičkové hodnocení Skytrax. Aktuálně se umístila na 7. místě mezi 10 nejlepšími leteckými společnostmi světa a zajistila si i další místa v první desítce hodnocení Skytrax.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button