DopravaEurowingsNovinky

Eurowings na zimu přidává čtyři nové přímé lety z Prahy

Letecká společnost Eurowings v zimním letovém řádu nabízí čtyři nové přímé lety z České republiky. Společně s letním letovým řádem se tak cestující z Prahy dostanou pohodlně bez přestupu celkem do 18 destinací.

Foto: Eurowings

Nově bude v zimní sezoně Eurowings z Prahy létat do norské metropole Oslo (4x týdně, v pondělí, středu, pátek a sobotu), do Egypta (do Hurghady 1x týdně v sobotu, do Marsa Alam 1x týdně též v sobotu) a na portugalský ostrov Madeira (1x týdně v sobotu).

Zimní letový řád platí od 30. října 2022 do 25. března 2023. Letenky na všechny zimní lety z Prahy (Barcelona, Birmingham, Kolín nad Rýnem, Kodaň, Düsseldorf, Hurghada, Larnaca, Madeira, Malaga, Marsa Alam, Oslo, Řím a Stockholm) se nyní prodávají od 764 Kč na portálu eurowings.com/cz, přes aplikaci Eurowings, na firemních portálech a na portálech cestovních agentur a portálů pro skupinové lety, přes Direct Connect i Touroperator Pooling. Letenky jsou rovněž dostupné přes GDS, kde je lze kombinovat s lety jiných leteckých společností skupiny Lufthansa.

Společně s letním letovým řádem (do destinací Alicante, Atény, Faro, Heráklion a Mallorca) v současnosti Eurowings nabízí z Prahy lety celkem 18 destinací v 11 zemích (Kypr, Dánsko, Německo, Řecko, Egypt, Itálie, Norsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko a Velká Británie.

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button