HotelyKam jet?Města & regiony ČRNovinkyWellness & SpaZahraničí

Ensana nabízí speciální léčebný program pro pacienty po prodělaném covidu

Největší evropský provozovatel lázeňských hotelů nabízí klientům unikátní léčbu založenou na kombinaci přírodních zdrojů a lékařské expertizy.

Foto: Ensana

Ensana, přední evropská značka lázeňských hotelů, připravila pro své klienty nový program nazvaný Respiratory Recovery Programme, určený pro všechny hosty, kteří prodělali covid-19 nebo jiné onemocnění dýchacího ústrojí. Léčba kombinuje unikátní postupy na podporu imunitního systému, založené na využití přírodních léčebných zdrojů, léčebné expertizy a tradičních lázeňských procedur. Tento program je vhodný i pro hosty, kteří chtějí posílit svůj imunitní systém s cílem prevence onemocnění dýchacích cest.

Ensana nabízí tento speciální sedmidenní program v celkem šestnácti hotelech. Jeho součástí jsou minerální koupele, inhalace kyslíku (oxygenoterapie), dýchací cvičení, masáže, hydroterapie, solné jeskyně, infračervená terapie, bahenní zábaly, procházky s doprovodem a další služby podle jednotlivých lokalit.

Foto: Ensana

“Léčebné schopnosti přírodních zdrojů, například minerální vody nebo bahna, byly dohromady se znalostmi našich lékařů a terapeutů perfektní kombinací pro to, abychom mohli tento program vyvinout,” řekl Mark Hennebry, předseda představenstva Ensana. “Ensana vždy klade hlavní důraz na zdraví našich hostů. Tento nový program je další krokem v rozvoji našeho holistického konceptu, který je založený na desetiletích zkušeností a jehož cílem je podpora našich hostů v dosažení jejich osobních zdravotních cílů.”

Program léčby dýchacích cest nabízejí lázeňské hotely Ensana v České republice, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. Hosté si mohou vybírat mezi různými kategoriemi hotelů od tříhvězdičkových až po pětihvězdičkové. “Věříme, že každý by měl mít přístup k péči o své zdraví. V současné době to platí více než kdy dříve. Svět se vzpamatovává z globální pandemie a zdraví je prioritou nás všech,” říká Hennebry.

Foto: Ensana

Některé Ensana hotely byly v průběhu pandemie zavřené, společnost ale využila tento čas ke změnám a investovala hlavně do modernizace hotelových pokojů a restaurací. Ensana také otevřela svůj první hotel ve Velké Británii, Buxton Crescent, který se nachází v tradičním lázeňském městě Buxton. Kořeny zdejšího lázeňského města sahají až do doby Římanů. Buxton Crescent nabízí v prostředí překrásně zrekonstruovaného historického hotelu hlavně hydroterapie, které využívají léčebných vlastností zdejšího minerálního pramene. Dalším krokem v přípravách na opětovné uvítání hostů je představení nového věrnostního programu Ensana Life. Ten pravidelným hostům nabídne zajímavé slevy a výhody.

Přípravy na otevření znamenají také zavedení odpovídajících hygienických standardů. Ensana nejen dodržuje veškerá vládní nařízení, ale vytváří také vlastní postupy, které zahrnují testování a očkování zaměstnanců, měření teploty zaměstnanců, pravidelné čištění a dezinfekce všech prostor a dodržování rozestupů mezi hosty.

“Velmi se těšíme až ve všech našich dvaceti sedmi hotelech opět přivítáme hosty,” dodává Hennebry. “Jsme největším poskytovatelem lázeňských služeb v Evropě a díky tomu máme možnost nabídnout léčbu všem, kteří ji potřebují.”

Foto: Ensana

Ensana

Značka Ensana byla poprvé představena v roce 2019 a reprezentuje vedoucího poskytovatele lázeňské péče v Evropě. Do skupiny v současné době patří 27 lázeňských hotelů v České republice, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. Kolekce lázeňských hotelů Ensana zahrnuje hotely v historicky nejznámějších lázeňských městech Evropy, která se proslavila svými přírodními léčebnými zdroji. Ensana ve svém unikátním přístupu využívá inovativní koncepty, které kombinují využití přírodních léčebných zdrojů a moderních diagnostických metod k dosažení osobních cílů hostů. Cílem skupiny je pomáhat hostům zlepšovat jejich zdravotní stav a celkovou zdravotní kondici, ať už mají jakýkoliv rozpočet. Skupina má širokou škálu nabídek, které jsou určené pro různé cílové skupiny.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button