DopravaNovinkyZahraničí

Emirates nabízejí bezplatnou vstupenku na Expo 2020 ke každé letence do Dubaje

Emirates, prémiový partner a oficiální letecká společnost výstavy Expo 2020 v Dubaji, spustily exkluzivní nabídku pro své zákazníky, kteří si mohou užít největší světovou výstavu svého druhu v rámci letenky.

Foto: Emirates

Zákazníci společnosti Emirates, kteří navštíví Dubaj nebo budou přestupovat přes Dubaj během konání Expo 2020 od 1. října 2020 do 31. března 2022, budou mít nárok na bezplatnou celodenní vstupenku ke každé letence.

Nabídka platí pro všechny zpáteční letenky z/do Dubaje nebo přes Dubaj, pro lety uskutečněné mezi 1. říjnem 2021 a 31. březnem 2022. Nabídka se vztahuje na všechny letové třídy a všechny typy jízdného, dokonce i na letenky s flydubai, které byly rezervovány prostřednictvím společnosti Emirates. Vstupenku získají také zákazníci, kteří přestupují v Dubaji a mají alespoň 6 hodin času na další navazující let. I zákazníci jednosměrných letenek mohou získat vstupenku zdarma, pokud přilétají do Dubaje nebo přes Dubaj s minimální požadovanou dobou k přestupu. Více o nabídce naleznete zde.

Dubaj se stane dějištěm největší světové výstavy, která spojí na 182 dnů celý svět a nabídne každý den jiný zážitek. Návštěvníci se navíc v tomto období mohou také těšit na řadu aktivit a speciálních akcí na počest oslav 50. výročí od založení Spojených arabských emirátů.

Cestující společnosti Emirates se brzy dočkají také první ochutnávky z výstavy Expo 2020 v podobě tematických balíčků, které nabídnou aerolinky na svých palubách zákazníkům.

Foto: Emirates

Expo 2020 v Dubaji

Expo 2020 bude první světovou výstavou, která se uskuteční v regionu Blízkého východu, Afriky a jižní Asie. Ústřední myšlenka Expo 2020 „Propojovat mysli a vytvářet budoucnost“ si klade za cíl inspirovat návštěvníky tím, že představí nejlepší příklady spolupráce a inovace z celého světa, jejichž společnými dílčími tématy jsou udržitelnost, mobilita a příležitost.

Šestiměsíční velkolepý program bude nabitý akcemi pro všechny věkové kategorie a zájmy. Vedle tematických týdnů se mohou návštěvníci těšit na stálé výstavy, workshopy, představení a živá vystoupení. Na své si přijdou milovníci umění, gurmáni i technologičtí nadšenci. Architektura na Expo 2020 bude samostatným tématem, návštěvníci budou neustále obklopeni inspirativním designem z více než 190 zemí, navštívit mohou i svůj domovský pavilon. Na výstavě budou také tematické pavilony, které vás nechají nahlédnout do budoucnosti a kde se seznámíte s inovacemi a technologiemi, které změní svět.

Foto: Emirates

Pavilon společnosti Emirates

Pavilon společnosti Emirates představí návštěvníkům budoucnost letectví, přenese je do roku 2071, kdy SAE oslaví stoleté výročí. Ukáže, jak bude vypadat v budoucnosti konstrukce kabiny letadla, jak se změní cestovní zkušenost, a představí nové lehké materiály a technologie, které zlepší spotřebu paliva a napomohou tak udržitelnosti létání. Návštěvníci si budou moci navrhnout vlastní letadlo a vyzkoušet interaktivní exponáty, které vysvětlí principy létání.

Skyward nabídka „Mile-A-Minute“

Od října 2021 do března 2022 mohou stávající i noví členové věrnostního programu Emirates Skyward, kteří se zaregistrují do 31. března 2022 na www.emirates.com, získat za každou strávenou minutu v Dubaji jednu míli, celkem až 5000 mílí. Nabídka platí pro letenky zakoupené od 1. srpna 2021 do 31. března 2022 a pro lety uskutečněné mezi 1. říjnem 2021 a 31. březnem 2022. Nabídka platí i pro lety provozované flydubai s číslem letu společnosti Emirates (EK).

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button