DopravaNovinkyZahraničí

Emirates a TAP Air Portugal rozšiřují codesharovou spolupráci o 23 dalších destinací

Letecké společnosti Emirates a TAP Air Portugal rozšířily svou dosavadní dohodu o codesharu, která zahrnuje dalších 23 destinací, celkově tak aerolinky společně provozují 90 codesharových letů.

Foto: TAP Air
Foto: Emirates

Nová spolupráce se týká čtyř spojů Emirates do styčných asijských destinací – do Hanoje (Vietnam), Narity, Ósaky a Hanedy (Japonsko). Emirates zahrne 19 destinací z Lisabonu v rámci TAP Air sítě – brazilská města Belém, Brasilia, Belo Horizonte, Fortaleza, Rio de Janeiro, Sao Paulo, Maceio, Natal, Porto Alegre, Recife, Salvador, dále Praia, ostrov Sal (Kapverdy), Sao Vicente, Porto Santo (Madeira), Ponta Delgada, Terceira (Azory), Konakry (Guinea) a Dakar (Senegal).

Adnan Kazim, obchodní ředitel Emirates, řekl: „Naše spolupráce s TAP Air Portugal se tímto rozšířením ještě více upevnila, máme stejný cíl, poskytovat zákazníkům co nejhladší cestu do a z Portugalska. S jednou letenkou mohou naši zákazníci nyní cestovat do ještě více míst, tarifní a zavazadlové podmínky budou mít přitom stejné. Jsme rádi, že prostředním tohoto partnerství nabídneme našim zákazníkům další výhody.“

Silvia Mosquera, obchodní ředitelka TAP Air Portugal, k tomu dodala: „Naše letecká společnost vítá rozšíření spolupráce s Emirates, které umožní našim zákazníkům cestovat ještě dále, konkrétně na Blízký východ a do Asie. Taktéž se těšíme, že dopravíme cestující Emirates do více měst v Portugalsku a do dalších našich destinací v Americe a Severní Africe. Využít mohou také náš program Portugal Stopover.

Společnosti Emirates a TAP Air Portugal taktéž hledají způsob, jak propojit své věrnostní programy, aby tak zákazníci obou aerolinek mohli využít výhod častého létání.

Emirates má v současnosti podepsanou dohodu o codesharu s 21 leteckými partnery a dvěma železničními společnostmi. Zároveň má mezilinkovou spolupráci s více než 115 aerolinkami a železničními dopravci.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button