Dovolená v Myanmaru s Blue Style!

Cestovní kancelář Blue Style nově přidává do své nabídky exotických destinací tajuplný Myanmar (Barmu). Tato krásná a doposud téměř neobjevená exotická země v jihovýchodní Asii je plná tisíců pagod, okouzlující přírody, všudypřítomného přátelského buddhismu a svým návštěvníkům má rozhodně co nabídnout. Od aktivní dovolené, po odpočinek na pláži, průzračné moře, lákavou kuchyni, až po dechberoucí stavby i místní Barmánce se svými přívětivými úsměvy.


„Myanmar zatím nepatří mezi země, které by čelily přehnaně velké turistické návštěvnosti, přestože je nesmírně poutavý a krásný. To z něj zároveň dělá místo s romantickou a trochu tajuplnou atmosférou,“ říká Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style.
„Jsem moc ráda, že jsme Myanmar zařadili do nabídky našich exotických destinací. Stejně jako u jiných destinací i zde se zaměřujeme zejména na kvalitní služby. Chceme, aby se naši klienti vraceli spokojení i z druhého konce světa,“ doplňuje Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style.

Cestovní kancelář Blue Style ke konci roku 2019 rozšířila svou nabídku také o eurovíkendy ve čtyřech evropských metropolích – Barceloně, Madridu, Paříži a v Římě. Eurovíkendy jsou koncipovány jako balíček služeb zahrnující zpáteční letenku, transfery, ubytování se snídaní, cestovní pojištění a služby česky mluvícího průvodce.

„Vidíme, že Češi cestují čím dál více, dokonce i několikrát do roka. Zároveň se zvyšují jejich požadavky na dovolenou jako takovou, na kvalitu služeb, které si zaplatí, i na úroveň ubytování. Na všechny tyto trendy musíme být schopni reagovat a vedle prověřených hotelů, které v destinacích nabízíme, neustále rozšiřujeme naší nabídku. Nové destinace a eurovíkendy, ruku v ruce se zaváděním moderních technologií a specializací na kvalitní péči, jsou jednou z cest, ve které chceme nadále pokračovat,“ říká Ondřej Rušikvas, provozní ředitel CK Blue Style.

Newsroom TTG

Autor Adéla Štechová (Články)


Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..