NovinkyZahraničí

dnata podepsala dohodu se společností American Express Global Business Travel

Společnost dnata oznamila partnerství s American Express Global Business Travel (Amex GBT), přední světovou platformou pro B2B cestování. Na základě této dohody se společnost dnata Travel Management se sídlem v Dubaji, přední poskytovatel služeb firemního cestování v regionu, stává preferovaným partnerem společnosti Amex GBT na Blízkém východě.

Foto: dnata

dnata bude zákazníkům společnosti Amex GBT v regionu poskytovat komplexní služby v oblasti cestovního ruchu.
Rashid Al Awadhi, senior viceprezident společnosti dnata Travel Group pro Blízký východ a Indii, uvedl: „Těšíme se na spolupráci se společností Amex GBT a jejími klienty. V regionu v současné době dochází k silnému růstu firemních cest podpořenému nově vznikajícími projekty a společnostmi, které se snaží expandovat. Rozsáhlé regionální zkušenosti našeho týmu sahají až ke kořenům společnosti dnata GSA a cestovních kanceláří v roce 1959. V průběhu let dnata dále budovala své odborné znalosti a síť svých služeb, aby si vydobyla pozici největší společnosti pro správu cestovního ruchu ve Spojených arabských emirátech a jedné z největších a nejúspěšnějších na Blízkém východě. Díky našim rozsáhlým odborným znalostem a nepřetržité podpoře klientů budeme usilovně pracovat na tom, aby si zákazníci Amex GBT užili ty nejkvalitnější zážitky po celou dobu své cesty.“

Jason Geall, senior viceprezident a generální ředitel společnosti Amex GBT pro region EMEA, řekl: „Prostřednictvím této dohody budou naši současní i budoucí zákazníci profitovat z nejlepších služeb ve své třídě díky společnosti dnata, která se stala naším preferovaným cestovním partnerem. dnata má osvědčenou pověst důvěryhodného a transparentního partnera, který podporuje závazek společnosti Amex GBT v oblasti služeb, řízení a dodržování předpisů.“

Značka dnata Travel Group, dnata Travel Management, je postavena na segment firemního cestování, jenž využívá synergie kombinací lidského přístupu, technologických řešení a nejrůznějších optimalizačních procesů a postupů. Skupina dnata Travel Group je cestovní divizí společnosti dnata, předního světového poskytovatele leteckých a cestovních služeb.

Společnost Amex GBT spolupracuje s globální sítí partnerů v zemích, kde nemá vlastní pobočku, a poskytuje tak místní odborné znalosti a podporu. Její místní partneři v oblasti cestovního ruchu sdílejí hodnoty společnosti Amex GBT a jsou připraveni poskytovat vysoce kvalitní služby v souladu s jejími globálními standardy. Pro společnost Amex GBT a její partnery je strategické řízení služebních cest, schůzek a mobility klíčové pro budoucí budování úspěšné firemní kultury a dosahování obchodních cílů.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button