NovinkyPartnerská sekce

CK Blue Style spustila prodej First Minute zájezdů na léto 2021

Cestovní kancelář Blue Style spustila prodej First Minute zájezdů na léto 2021. Hlavní novinkou je nízká záloha 1500 Kč na celou rezervaci a vrácení uhrazených prostředků v případě, že nebude možné vycestovat z důvodu covid-19. Ke standardu patří i nadále pojištění, které kryje rovněž covid-19 v destinaci zdarma.

Cestovní kancelář Blue Style spustila nabídku zájezdů na léto 2021 a přichází s celou řadou výhod a novinek, které mají klientovi zatraktivnit a usnadnit výběr dovolené. Hlavním mottem pro nadcházející letní sezonu je zajištění bezpečí a jistoty. Klienti CK Blue Style mohou již nyní rezervovat prověřené a exkluzivní nabídky hotelů online, na pobočkách nebo v široké síti prodejních partnerů.

„K hlavním novinkám naší nabídky patří symbolická záloha 1500 Kč za celou rezervaci bez ohledu na počet osob. Cílem je, aby si klienti mohli pohodlně zajistit preferovaný hotel či termín a nemuseli se obávat o své finanční prostředky,“ říká Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style. „Naši aktuální nabídku zájezdů jsme vyladili do maxima, velmi atraktivní jsou i současné ceny pobytů v zahraničí. Pevně věříme, že se situace co nejdříve stabilizuje a že nic nebude bránit tomu, aby naši klienti mohli prožít dovolenou u moře přesně podle svých představ,“ dodává Lenka Pátek.

V případě, že z důvodů covid-19 nebude možné ani v příštím roce zájezd realizovat, vrátí CK Blue Style prostředky klientům zpět, a to bez stornopoplatků. Pro své klienty také zdarma zajistí pojištění léčebných výloh, které kryje veškeré náklady na možné léčení covid-19 v zahraničí, a dále možnost sjednat při rezervaci připojištění BlueComfort MAX, které chrání klienta pro případ zrušení cesty z důvodu onemocnění na covid-19. „Balíček ochrany klienta před cestou i v jejím průběhu je pro naši společnost základní záležitostí pro vytvoření jistoty a důvěry,“ říká Ondřej Rušikvas, provozní ředitel CK Blue Style. „Uvědomujeme si, že v minulém roce musela spousta klientů odložit svou dovolenou, a nyní jim musíme dát šanci si ji užít nerušeně a bez obav. Základní věc je umožnit lidem rezervovat si dovolenou už nyní, a to s jistotou, že o své peníze nepřijdou a dovolenou prožijí v bezpečných destinacích a prověřených hotelích, které splňují nejpřísnější kritéria, a to jak bezpečnosti, tak kvality služeb jako takových,“ doplňuje Rušikvas.

Kromě uvedených výhod je součástí nabídky i množství atraktivních slev pro stálé klienty, děti a seniory. Klienti, kteří prozatím nevyužili poukazy TravelSafe+, mají možnost použít svůj poukaz až do konce října 2021. Ti, kteří svůj poukaz využijí do konce ledna příštího roku, navíc získají na nový zájezd slevu 10 %. Dovolenou pro ně jsme připraveni navrhnout přesně dle jejich představ a dáme jim možnost si přesně vybrat ze široké nabídky zájezdů do atraktivních a bezpečných destinací, včetně toho, že jim na základě oslovení připravíme nabídku šitou na míru.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button