NovinkyTechnologie

Aviareps spouští SwayFluence, aby zjednodušil influencer marketing

Aviareps, přední prodejní, marketingová a komunikační agentura pro cestování a životní styl, uvádí na trh novou platformu pro vyhledávání kontaktů v influencer marketingu SwayFluence.

Foto: SwayFluence

Nová platforma odstraňuje z influencer marketingu dohady a domněnky vytvářením kvalitních propojení mezi značkami a influencery k dosažení autentičtějších a účinnějších kampaní.

Rostoucí význam mikroinfluencerů činí influencer marketing ještě dostupnějším. Přestože většina společností má vyhrazený rozpočet na influencer marketing, mnoho z nich nemá vlastní zdroje ani odborné znalosti pro správu složitých influencer kampaní a vyhledávání influencerů zůstává pro značky nejvýznamnější výzvou.

SwayFluence zjednoduší vyhledání správného influencera na pouhé vyplnění formuláře. Pokud má značka záměr zrealizovat influencer kampaň, může jej rychle a snadno vložit na web SwayFluence. Specializovaný tým odborníků poté využije svoji globální databázi velkých i malých influencerů k nalezení perfektní shody – nebo shod – pro danou kampaň, bez ohledu na to, v které části světa se nacházejí.

Také influenceři těží z připojení k rostoucí síti SwayFluence. Podvodné žádosti a zprávy jsou na sociálních médiích bohužel běžnou záležitostí, ale influenceři, kteří se připojí k síti SwayFluence, si mohou být jisti, že dostanou pouze vysoce kvalitní nabídky ke spolupráci, aniž by museli podepisovat smlouvu s agenturou. Ať už jde o mikroinfluencery, kteří ještě rozšiřují svou síť sledujících, nebo o již etablované osobnosti sociálních médií, mají členové sítě SwayFluence přístup k jedinečným příležitostem spolupracovat s renomovanými mezinárodními společnostmi a vytvářet zajímavý obsah, aby zaujali své publikum.

Edgar Lacker, generální ředitel společnosti Aviareps: „Úspěšné influenční kampaně se soustředí na kvalitu a autentičnost, a proto je zásadní, aby se hodnoty, zájmy a priority influencera i značky shodovaly. Hledání potenciálních partnerů však může být časově velmi náročný úkol. Během provádění influencer kampaní pro značky po celém světě jsme si uvědomili potřebu zjednodušit proces pomocí SwayFluence.“

SwayFluence nabízí celou řadu flexibilních marketingových influencer služeb. Pro zkušenější značky s dedikovaným týmem věnujícím se influencer marketingu může být SwayFluence výbornou volbou. Těm, které potřebují větší podporu, může tým poskytnout také strategické poradenství nebo spravovat kampaň od začátku do konce. Díky spolupráci se SwayFluence jsou značkám zaručena spojení s prověřenými, kvalitními profesionály, kteří mohou účinně zviditelnit jejich kampaň, a influencerům je zaručeno více příležitostí pro spolupráci s atraktivními značkami.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button