HotelyNovinky

a&o nabízí rodinné ubytování už od 59 eur

Vyrazit si s rodinou na pár dnů do Berlína, Budapešti, Brém, Benátek nebo dalších dvaceti měst? Není problém. a&o nabízí speciální ceny od 59 eur za noc pro celou rodinu. Klidně až šestičlennou!

Výhodné ubytování pro rodiny od jedné do sedmi nocí. Foto: a&o

Společný zimní výlet do města přináší do rodinného života vítanou a zábavnou změnu. O ubytování přímo v centru 24 evropských měst se postarají nízkonákladové hostely a&o. Nyní poskytují výhodnou cenu pro celou rodinu, a to od 59 do 359 eur za všechny osoby, podle délky pobytu. Cena zahrnuje ubytování, snídani, ložní prádlo, ručníky a doporučení, co ve městě zažít a co vidět.

Akce se vztahuje na rezervaci ubytování od jedné do sedmi nocí a na rodiny čítající 2 až 6 osob. Buď může jít o jednoho dospělého s dítětem (do završení věku 17 let), nebo o dva dospělé – rodiče, prarodiče, nebo jejich kombinace – se dvěma až čtyřmi dětmi.

Nabídka platí v celé Evropě ve všech 40 hostelech skupiny a&o. V rámci rezervace za akční ceny lze dokonce kombinovat pobyt v různých hotelech! Ceny činí 59 eur za jednu noc, 109 eur za dvě noci, 159 eur za tři noci, 209 eur za čtyři noci, 259 eur za pět nocí, 309 eur za šest nocí a 259 eur za ubytování na sedm nocí.

„Rodiny jsou jednou z významných kategorií našich hostů,“ vysvětluje Phillip Winter, marketingový ředitel a&o. „Po loňském úspěchu našich rodinných balíčků bylo jasné, že tuto nabídku budeme dále rozšiřovat.“ Pod názvem „Ferienretter“, tedy „zachránce prázdnin“, berlínská hostelová skupina nabízela své služby jako alternativu za prázdninové pobyty zrušené kvůli pandemii. Odezva byla podle Phillipa Wintera „obrovská a při zpětném pohledu jsme neuvěřitelně hrdí, že se nám podařilo zachránit více než 1000 rodinných dovolených.“

Při pobytu jsou navíc zdarma k dispozici rady a doporučení od zaměstnanců a&o ohledně atrakcí, akcí a dalších zajímavostí ve městě. Je možné si půjčit společenské hry, například skvělou herní dřevěnou věž Jenga, a stoly na ping-pong. Navíc je možné si pronajmout vozíky nebo jízdní kola.

Další informace najdete na www.aoholidays.com.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button