MICENovinky

ACCESS Luxury Travel Show v digitálním formátu

ACCESS Luxury Travel Show shromáždí 21. září 2020 představitele středoevropského a východoevropského cestovního ruchu.

21. září se lídři turistického ruchu z celého světa zase sejdou na ACCESS Luxury Travel Show (ALTS), tentokrát v novém digitálním formátu. Tento rok, navzdory nečekaným výzvám, kterým svět nyní čelí, ALTS pokračuje v organizaci luxusních eventů bezpečnějším způsobem za pomocí nové online platformy, která umožňuje vystavovatelům prezentovat své jedinečné produkty, zůstat v kontaktu s trhem a vytvářet nové obchodní vztahy skrz virtuální B2B schůzky a webináře.

ALTS má zároveň tu čest představit hlavního partnera zářijového eventu: Singapore Tourism Board, který bude společně s jejich partnery Resort World Sentosa Singapore, Marina Bay Sands Hotel, Singapore Airlines a Changi Airport Group reprezentovat jednu z nejvyhledávanějších destinací Asie.

Dohromady se pod jednou virtuální střechou sejde 14 vystavovatelů z destinací, jako jsou Singapur, Mauricius, Seychely, Vietnam, Tunisko, Itálie a další. Účastnit se budou společnosti: Carthage Group (DMC pro Tunisko, Spojené arabské emiráty, Goa v Indii, Egypt atd., 7°South (DMC pro Seychely), Marriott hotely na Mauriciu (Le Meridien, St Regis a Westin), Falkensteiner Hotels & Residences, My Luxury Drive (DMC pro Itálii), Indibleu (DMC pro Mauricius), 365 Travel (DMC pro Vietnam) a MS Galatea (Yacht & DMC služby na Seychelských ostrovech).

Vystavovatelé ALTS Digital se mohou těšit na setkání s cestovními kancelářemi, agenturami a concierge společnostmi z České republiky, Polska, Slovenska, Maďarska, Rumunska, Srbska, Lotyšska a dalších zemí střední a východní a Evropy.

Event bude zahájen v pondělí 21. září v 9:00 hodin středoevropského času online B2B schůzkami, které potrvají až do 18:00, aby všichni stihli uskutečnit svá naplánovaná setkání. Účastníci jsou take srdečně zváni k účasti na vzdělávacích webinářích Singapore Tourism Board, 7 South, Falkensteiner Hotels & Residences a Carthage group, které se budou konat během dne.

Na konci dne budou všichni účastníci ALTS Digital přizváni k poslednímu webináři, na kterém organizátoři show vyhlásí výherce jednotlivých cen, které do slosování věnovali vystavovatelské firmy. Všichni kdo se registrovali budou mít možnost vyhrát hlavní cenu tomboly – All Inclusive pobyt v Tunisku pro 2 osoby!

Registrace je zahájena a je zdarma pro všechny cestovní kanceláře, agentury a concierge společnosti. Na schůzky se můžete registrovat ZDE. V případě jakýchkoliv dotazů, prosím pošlete e-mail na events@luxurytravel-show.com.

Newsroom TTG

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button