ČínaVeletrhy

1,95 miliardy jüanů zamýšlené spolupráce dosažené na výstavě cestovního ruchu Čína-ASEAN Expo 2022

Výstava cestovního ruchu Čína-ASEAN Expo 2022 skončila ve středu v Kuej-linu (Guilin), jihočínské autonomní oblasti Kuang-si Zhuang, s hodnotou zamýšlené spolupráce dosažené během akce ve výši 1,95 miliardy jüanů (asi 6,9 miliardy Kč), uvedl deník Guangxi Daily.

Letošní ročník se konal online i offline. Offline expozice, rozdělená do sedmi výstavních pavilonů s více než 1700 stánky, pokrývá celkovou plochu 25 000 metrů čtverečních. V tomto roce byl zřízen speciální pavilon s tematikou RCEP, který představuje kulturní a turistické charakteristiky členů Regionálního komplexního ekonomického partnerství (RCEP).

Tato offline událost přilákala společnosti a instituce z přibližně 50 zemí a regionů včetně 10 členských států Sdružení národů jihovýchodní Asie (ASEAN). Akce se zúčastnilo přes 300 vystavovatelů a na výstavu bylo pozváno více než 260 speciálních kupujících.

Online výstava představovala interaktivní zobrazovací platformu, která umožňuje organizátorům, vystavovatelům a kupujícím koordinaci prostřednictvím živého přenosu, cloudových fotografií, VR a dalších technologií, což hostům poskytuje nové zkušenosti s online účastí.

Akce pokrývá celou řadu odvětví kulturního cestovního ruchu, jmenovitě inteligentní cestovní ruch, cestovní ruch za kulturním dědictvím, spotřebu kulturního cestovního ruchu a tak dále. Během výstavy se také uskutečnilo více než deset doplňkových aktivit včetně četných fór a diskusí u kulatého stolu s tématy, jako jsou obnova cestovního ruchu, podpora revitalizace venkova kulturní turistikou, integrovaný rozvoj meteorologického a kulturního cestovního ruchu a další.

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button