Kam jet?NěmeckoNěmecko CTMNovinkyZahraničí

Zhořelec – turistická kancelář

Německé město Zhořelec leží zhruba 170 km severně od Prahy a je častým cílem odpočinku a rekreace mnoha návštěvníků a turistů.

Foto: Paul Glaser

 

Město i celý region v sobě ukrývá tisíce architektonických skvostů, uměleckých i přírodních pamětihodností a nespočet různorodých zážitků.

Foto: Nikolai Schmidt

Evropské město na řece Nise je také známé svými různorodými akcemi, jako jsou například Slezské vánoční trhy, Zhořelecké staroměstské slavnosti, Slezské hrnčířské trhy nebo pouliční divadelní festival ViaThea.

Foto: @Weisflog.net

Pro návštěvníky města Zhořelec jsou firma Europastadt Görlitz Zgorzelec GmbH a turistické informační centrum hlavním a prvním kontaktním místem pro plánování jejich cesty do Zhořelce. Turistické informace a služby Görlitz nabízejí rozsáhlý informační servis včetně informačních materiálů v českém jazyce. Jeho pracovníci Vám rádi pomohou se zprostředkováním ubytování v hotelech a pensionech, s plánováním prohlídek města nebo prodejem vstupenek, suvenýrů a exkluzivní kolekce Görlitz.

Foto: ©Felix Leda

Inspirovat se můžete také na naší internetové stránce, která je pro návštěvníky i v českém jazyce. Naleznete tu rozsáhlé informace o památkách, kultuře, akcích, výletech po okolí a mnoho dalšího. Přijeďte nás navštívit!

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button