ChorvatskoHotelyKam jet?NovinkyZahraničí

Víte, kde je oáza hedonismu v Chorvatsku?

Víceúčelový a unikátní dovolenkový resort Punta Skala, který spadá pod značku Falkensteiner Hotels & Residences přichází tento rok v červenci s další novinkou. Tentokrát byly investice společnosti nasměrovány do luxusního vilového projektu, který nabízí jedinečný zážitek z dovolené.

Foto: Luxury Villas Punta Skala

Luxury Villas Punta Skala tvoří pět vil, které jsou opravdovou oázou hédonismu, má rozlohu 200 m2, soukromou středomořskou zahradu, vyhřívaný bazén a k dispozici je vám personál vily – dokonalá luxusní dovolená nedaleko města Zadar.

Falkensteiner Resort Punta Skala je jedinečným místem na Jadranu. Tento zelený resort na poloostrově nabízí prvotřídní zážitky, špičkové služby a čistý středomořský šarm. Své objekty neustále rozšiřuje a modernizuje – poté, co rodinný hotel Diadora získal pátou hvězdičku, bude v létě příštího roku v resortu k dispozici také pět luxusních vil Punta Skala.

Foto: Luxury Villas Punta Skala

Hedonismus a exkluzivní špičkové služby

Z každé vily je výhled na okouzlující zadarské souostroví a může v ní spát až 7 osob. Má rozlohu 200 m2, soukromou středomořskou zahradu a vyhřívaný bazén o rozloze 40 m2. Design je moderní a inspirovaný Středomořím s použitím typických barev a materiálů. Vily naplánovali architekti z vídeňské kanceláře Labvert Architecture & Design, zatímco interiéry má na starosti Bea Interiors Design.

“Důležité bylo vytvořit dokonalé útočiště, které splňuje nejvyšší požadavky. Inspirací byla dalmatská architektura, důraz byl kladen na kvalitní materiály a jemné barevné harmonie. Vily, zasazené do středomořské krajiny, tvoří organickou strukturu mezi interiérem a exteriérem. Zvláštním zpestřením jsou pergoly, které nabízejí nejen příjemný stín, ale také krásný výhled na moře,” uvedl architekt Stephan Vary ze studia Labvert/Stockinger Deutsch Architects.

Vily se nacházejí v 5* resortu a nabízejí dokonalou kombinaci maximálního soukromí a veškerého vybavení v Punta Skala. Po příjezdu budou hosté přivítáni bublinkami a poté se mohou zcela uvolnit a relaxovat, protože mají k dispozici četné služby, které uspokojí jejich prázdninové potřeby: od hlídání dětí, hlídání psů až po osobní trénink. Mohou si pronajmout auto, limuzínu, loď nebo různé sportovní vybavení, nechat si zorganizovat individuální výlety nebo organizované transfery. Pro vylepšení zážitků hostů je k dispozici také řada možností a služeb, jako je digitální cesta za zákazníkem, hostitel ve vile, soukromý kuchař, plovoucí brunch, organizace akcí s cateringem a personalizované lázeňské procedury ve vilách.

Foto: Hotel & Spa Iadera

Vaše letovisko, kde se plní všechna přání

Jedinečný Falkensteiner Resort Punta Skala je skvělou volbou pro ty, kteří hledají wellness a relaxaci díky kouzelným lázním Aquapura ve Falkensteiner Hotel & Spa Iadera. Hosté mají k dispozici 6 000 metrů čtverečních pro nezapomenutelné chvíle relaxace: šest bazénů, Svět saun s úžasnou panoramatickou saunou, hammam a četné procedury.

Rodinný hotel Diadora je skutečným rájem pro rodiny. Ve Falky Landu, dětském světě plném zábavných aktivit, si ti nejmenší budou hrát a učit se v bezpečných rukou našeho profesionálního týmu. Mezi další prvky, které si nesmíte nechat ujít, patří Valo Jump, venkovní lezecká stěna a vědecká laboratoř pro vzrušující pokusy… Bavit se můžete také v kině, Playmobilním koutku a Rodinné zóně a zúčastnit se různých akademií a akcí pro celou rodinu.

Foto: Fortis Club

Součástí resortu je také Fortis Club, multifunkční zařízení s nejmodernějším sportovním centrem, které kromě zábavných programů nabízí více než 20 různých sportovních aktivit, zábavní a herní zónu s barem Strike a sál Ventus se 470 místy.

Punta Skala je také gurmánskou destinací s několika špičkovými restauracemi, mezi něž patří Tian Bistro am Meer, prestižní vegetariánská/veganská restaurace vedená slavným michelinským šéfkuchařem Paulem Ivićem, která je otevřena během sezony.

Více najdete:

IADERA: https://www.falkensteiner.com/en/hotel-spa-iadera

DIADORA: Family Hotel Diadora | Best family hotels Croatia (falkensteiner.com)

RESORT PS: https://www.falkensteiner.com/en/resortpuntaskala

LUXURY VILLAS: Luxury Villas Punta Skala | Falkensteiner Hotels & Residences

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button