AkceKam jet?KulturaMaltaNovinkyZahraničí

Visit Malta zve na Classic Rock Anthems

Poté, co loni ohromil publikum skladbou „It’s a Kind of Magic – The Queen Story“, se BBC Concert Orchestra představí na velkolepém náměstí Granaries, Floriana a přichystá večer plný světových klasických rockových a popových hymnů.

Na koncertě 9. července 2022 se odehraje 20 úžasných hitů a strhujícím odpočítáváním orchestr představí hudbu nejprodávanějších umělců všech dob. Uslyšíte klasické rockové a popové hymny, které ve vás vzbudí příjemné pocity, zamilovanost, vztek, smutek, které vás popoženou, pozvednou či spojí.
“Koncert BBC Orchestra se stane dalším zážitkem pro turisty, kteří v červenci navštíví maltské ostrovy. Letošní ročník jistě přinese potřebný pozitivní zážitek po letech neustálých omezení způsobených pandemií. Budeme i nadále tvrdě pracovat na tom, abychom zajistili, že se bude maltský kulturní a zábavní kalendář v nadcházejících letech dále rozrůstat,“ nastínil ministr pro cestovní ruch Clayton Bartolo.

Foto: Visit Malta

Předseda Malta Tourism Authority (MTA) dr. Gavin Gulia dodal, že MTA „je hrdé na to, že již potřetí může přivítat koncertní orchestr BBC na události, jež se stala již pevnou součástí kalendáře akcí naší země, což dává pobídku všem, kdo nás navštíví v červenci, aby si užili další hvězdný výkon na jednom z nejikoničtějších míst na Maltě.“

Foto. Visit Malta

Pod vedením renomovaného dirigenta Mika Dixona zahraje 60členný koncertní orchestr BBC spolu s dynamickou rockovou kapelou v obsazení vynikajících hvězdných zpěváků, kteří připomenou klasické prvotřídní hity od Rolling Stones, Queen, Davida Bowieho, Prince, Lady Gaga, Coldplay, The Beatles, Tiny Tuner, Fleetwood Mac, Cher, Elvise – a dalších.
Tolik špičkových umělců, tolik oslav lásky a výzev k akci – ale je tu jen jeden pocit, který všem vládne. Víte který? To se dozvíte během ‘Classic Rock Anthems’ jež se chystají 9. července 2022 na náměstí Granaries, Floriana.

Více informací: www.visitmalta.com
Nákup vstupenek: https://bit.ly/classicrockanthemsbbc

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button