CestovkyLidéNovinky

V agentuře Invia končí ředitel Michal Tůma, nahradí ho manažerský tým

Největší cestovní agenturu v Česku Invia.cz opouští její dosavadní ředitel a jeden ze zakládajících členů Michal Tůma. Než bude vybrán nástupce, převezme jeho roli manažerský tým. Oznámila to mluvčí agentury Jiřina Ekrt Jirušková. Tůma v agentuře působil 18 let.
Foto: Invia

Vedení Invie se rozhodlo integrovat skupinu a začalo centralizovat některá oddělení. „Po roce příprav je integrační proces centralizace úspěšně dokončen, a proto budou ředitelé jednotlivých oddělení odpovědní za každý trh a budou podléhat skupině Invia,“ uvedla mluvčí.

Tůmovu agendu si mezi sebe rozdělí Boris Raoul, generální ředitel skupiny Invia Group, pod kterou Invia.cz patří, dále provozní ředitel Mark Jarus a finanční ředitel Martin Höfler. Tyto úkoly bude v budoucnu opět zajišťovat nový generální ředitel pro Českou republiku.

Invia.cz byla do obchodního rejstříku zapsána 22. července 2002 – tehdy pod názvem Moje Dovolená.cz. Je součástí skupiny Invia Group podnikající v sedmi zemích. Vedle Česka působí i na Slovensku, v Maďarsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku a Polsku. Před pandemií skupina na dovolenou odvezla tři miliony lidí. Invia Group patří do investiční skupiny Rockaway podnikatele Jakuba Havrlanta.

Newsroom TTG / ČTK

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button