DopravaNovinkyPrahaZahraničí

Ukrajinská letecká společnost SkyUp Airlines obnovuje lety z České republiky na Ukrajinu

Ukrajinská letecká společnost SkyUp Airlines obnovuje přímé lety do České republiky, které spojí hlavní města obou zemí. Let z Prahy do Kyjeva bude trvat zhruba 2 hodiny. První let je naplánován na 23. září.

Foto: SkyUp

Letenky je možné zakoupit na skyup.aero:

  • Praha–Kyjev: od 47 eur*
  • Kyjev–Praha: od 47 eur
  • *Ceny platné v den publikování

Lety budou provozovány třikrát týdně: v úterý, ve čtvrtek a v neděli. Na webových stránkách letecké společnosti si také můžete vybrat některý z výhodných speciálních tarifů a objednat si doplňkové služby za výhodných podmínek.

Informace o možnostech vstupu cizinců na Ukrajinu

Pojištění covid-19

  • osvědčení o úplném očkování NEBO negativní rychlý antigenní nebo PCR test provedený do 72 hodin před vstupem
  • v případě absence osvědčení o úplném očkování je povinné nainstalovat mobilní aplikaci „Vdoma“ a do 72 hodin po příjezdu dodat certifikát o negativním rychlém antigenním testu / PCR testu. V opačném případě je nutné zahájit 10denní izolaci do 72 hodin od příjezdu

Komplexní aktuální informace o vstupních pravidlech lze zkontrolovat na visitukraine.today.

Pohodlí a chutné jídlo na křídlech SkyUp Airlines

Přáním SkyUp je, abyste cestovali pohodlně a příjemně. Kabiny letadel jsou proto vybaveny tenkými sedadly od British Acro. Díky této aktualizaci se prostor mezi sedadly zvětší, takže se cestující mohou usadit pohodlněji.

Palubní nabídka občerstvení, která je vytvořena pod heslem „Oslavte svůj let!“ ve spolupráci s DO&CO, cateringovou společností se čtyřicetiletou historií a zastoupením ve 12 zemích na 3 kontinentech. Chutí a rozmanitostí se blíží restauračním pokrmům. Kromě obvyklých jídel obsahuje nabídka dětskou, muslimskou a speciální dietu, aby si mohl každý cestující vybrat dle svých preferencí.

Podrobnosti o letových předpisech a službách pro cestující lze nalézt ve speciální sekci „Passengers“  na webových stránkách letecké společnosti.

Pro bezstarostný a pohodlný výlet doporučujeme před odletem zkontrolovat aktuální pravidla pro vstup a pobyt.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button