Zprávy

Symbióza Zásilkovny a cestovního ruchu – příležitost pro vás

Vážení kolegové a čtenáři,

doba překotně mění vše, na co jsme byli dosud zvyklí, a staví nás před nové skutečnosti. Mnohé vaše provozovny zůstávají z rozhodnutí vlády zavřené a nevyužité. To se nyní může změnit zásluhou firmy Zásilkovna.

Foto: Zásilkovna

Tuto společnost provozující síť výdejních míst pro vyzvedávání zásilek není třeba představovat, služby tohoto typu dnes zaznamenávají nebývalý nárůst a zvýšenou poptávku. Nyní se i vy můžete zapojit do její činnosti a nabídnout své nevyužité prostory a pracovní síly. Zásilkovna vám může pomoci alespoň trochu zmírnit ekonomické dopady zastavení činnosti vašich firem. Provoz výdejního místa neznamená, že nemůžete žádat o kompenzační bonus. Klíčové je, zda vaše podnikatelská činnost nemohla být vykonávána nad míru obvyklou – viz bližší informace https://blog.zasilkovna.cz/covid-19-aktualni-informace-pro-vydejni-mista/.

Průměrný výdělek jedné výdejny dosahuje za běžného provozu v závislosti na spádové oblasti 6000 Kč měsíčně, ale vlivem výjimečné situace způsobené covid-19 se může výrazně navýšit na 10 000 Kč a více, což může být pro mnohé firmy zajímavá ekonomická podpora a pomoc.

Některé hotely a cestovní kanceláře se do akce Travel Live již zapojily, jako například Orea Hotels & Resorts a Sivek Hotels. Zájemců z řad hotelů a cestovních kanceláří je čím dál více, proto byl proces otevírání výdejních míst urychlen a nyní stačí vyplnit formulář (viz níže) a do okénka POZNÁMKA K FAKTURACI napsat heslo TRAVEL LIVE.

https://www.zasilkovna.cz/registrace-pobocky

V případě dotazů jsme vám plně k dispozici.

redakce TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button