DopravaNovinkyZahraničí

Společnost Lumiwings zahájí přímé lety mezi Prahou a severoitalským Forli

Letecká společnost Lumiwings oznamuje zahájení provozu přímých letů mezi Forli a Prahou se začátkem letního letového řádu.

Foto: italiavola.com

Nový start-up dopravce Lumiwings se základnou v italském městě Forli v severní Itálii oznámil, že počátkem letního letového řádu 2021 zahájí provoz přímých letů do vybraných destinací v Evropě. Praha je jednou z nich. Do Prahy bude létat dvakrát týdně v pátek a v neděli. Letový řád se zdá ideální pro prodloužené víkendy v oblasti severní Itálie nebo týdenní až 10denní pobyty.

2. 4. – 29. 10. 2021

pátek

Praha – Forli 10:05 – 11:55

Forli – Praha 07:45 – 09:15

neděle

Praha – Forli 18:55 – 20:40

Forli – Praha 16:35 – 18:05

První let je plánován na pátek 2. 4. 2021. Lumiwings bude do Prahy létat letadly Boeing 737 300 s kapacitou 139 míst v ekonomické třídě.

Generálním zástupcem letecké společnosti pro český trh byla ustanovena společnost TAL Aviation CZ.

„Jsme potěšeni, že můžeme oznámit zahájení nových letů společnosti Lumiwings do České republiky, Polska, Rumunska a Ukrajiny. Lumiwings je mladou a dynamickou leteckou společností a naši cestující jistě budou spokojeni s profesionálními službami. Letenky pro individuální cestující nebo pro skupiny bude možné objednávat také v kancelářích TAL Aviation,“ komentoval pan Nissim Sagis, CCO TAL Aviation Group.

O společnosti Lumiwings

Společnost založena v roce 2015 v Aténách, původně působila jako charterová společnost. V roce 2021 začíná provozovat pravidelné lety z Forli do destinací v Itálii a východní Evropě.

O společnosti TAL Aviation Group

TAL Aviation je globální společnost, organizace cestovního ruchu s více než 35 pobočkami ve více než 50 zemích po celé Evropě, Asii, Tichomoří a Severní a Jižní Americe. Hlavní činností a aktivitou společnosti TAL Aviation je zastoupení, distribuce a prodej více než 30 mezinárodních leteckých společností, a to jak osobní přepravy, tak i Carga; správa více než 20 mezinárodních hotelů, výletních lodí, dodavatelů a půjčoven automobilů prodávaných a distribuovaných po celé její celosvětové síti.

Newsroom TTG

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button