DopravaNezařazené

Společnost Emirates znovu otevírá své letištní salonky

Letecká společnost Emirates znovu otevírá své letištní salonky po celém světě, jako první salonek na mezinárodním letišti v Káhiře. V nadcházejících týdnech budou následovat další salonky včetně toho v New Yorku na mezinárodním letišti JFK nebo v Manchesteru.

Foto: Emirates

Emirates dočasně přenastavila nabídku služeb ve svých letištních saloncích a uvedla v platnost nová opatření k ochraně zdraví a bezpečnosti. Nové bezpečnostní protokoly budou platit v každém ze znovuotevřených salonků.

Servírování v bufetovém stylu nahradí menu a la carte, ze kterého si zákazníci objednají bezkontaktně prostřednictvím QR kódu. Po odchodu každého návštěvníka personál vydezinfikuje stůl i židle. Salonky budou navíc průběžně dezinfikovány a fumigovány. Všichni zaměstnanci budou používat roušky. V celém salonku bude dohlíženo na dodržování nastavených rozestupů, přičemž počet míst k sezení se sníží na polovinu. Pro zajištění bezpečnosti potravin budou zaměstnanci stravovacího provozu nosit roušky, rukavice a další osobní ochranné prostředky. Noviny a časopisy nebudou z hygienických důvodů k dispozici.

Foto: Emirates

Letištní salonek Emirates v Concourse B na mezinárodním letišti v Dubaji, jehož nabídka služeb byla rovněž dočasně přenastavena, bude také otevřen a nabídne i vyhrazený prostor pro cestující první třídy. V posledních měsících implementovala společnost Emirates letištní služby, které cestujícím zajistí bezpečné a plynulé cestování. K letištní kontrole se mohou například zaregistrovat prostřednictvím biometrických údajů, a projít tak od check-inu až do letadla zcela bezkontaktně pomocí technologie pro rozpoznávání obličeje.

Společnost Emirates postupně zavádí své dočasně upravené služby, přičemž dbá na důsledné dodržování potřebných hygienických a bezpečnostních opatření, aby chránila zdraví svých zákazníků i zaměstnanců. Na palubě letadla A380 byly opět zpřístupněny palubní salonky a sprchové lázně a díky dodržování přísných hygienických protokolů si cestující v průběhu letu mohou užít i vyhlášené pokrmy inspirované kuchyněmi z celého světa.

Emirates nabízí svým zákazníkům flexibilní letenky a bezplatné multi-risk pojištění, které pokrývá ještě více rizik a nákladů spojených s nákazou covid-19. Společnost Emirates přijala ucelený soubor bezpečnostních opatření, aby zajistila zdraví a bezpečí všech zákazníků i zaměstnanců společnosti, a to jak na zemi, tak ve vzduchu.

Newsroom TTG

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button