DopravaIzraelZahraničíZprávy

Společnost Emirates spouští od 23. června linku do Tel Avivu

Letecká společnost Emirates potvrdila, že 23. června zahájí denní linku do Tel Avivu. Linka bude obsluhována Boeingem 777-300ER v konfiguraci tří letových tříd, které nabídnou osm soukromých apartmánů ve First Class, 42 plně polohovacích sedadel v Business Class a 340 sedadel v Economy Class.

Foto: Emirates

„Těšíme se, že během letošního léta přivítáme zákazníky na palubách letadel do a z Tel Avivu, a to s přestupem přes naše dubajské centrum. Cestovatelům se tak otevírají dveře do dalších mezinárodních destinací. Tento krok přichází v návaznosti na postupně se zmírňující cestovní opatření souvisejících s pandemií a otevření hranic dalších destinací po celém světě,“ řekl Adnan Kazim, obchodní ředitel Emirates Airline.

„Společnost Emirates se zavázala k podpoře bilaterálních vztahů mezi SAE a Izraelem i nových obchodních a cestovních příležitostí. Jsme přesvědčeni, že toto letecké spojení mezi Dubají a Tel Avivem bude mít pozitivní dopad na posílení konektivity mezi Izraelem a mnoha dalšími globálními destinacemi. Poděkování také patří SAE a izraelským úřadům za jejich podporu při spouštění této novinky,“ dodává Adnan Kazim.

V roce 2021 zařadil dubajský Úřad pro hospodářství a cestovní ruch Izrael mezi top 20 klíčových trhů pro Dubaj. Očekává se, že tento seznam bude s přibývajícími návštěvníky v letošním roce rozšířen.

Nová linka do Tel Avivu kromě osobní přepravy nabídne také přepravu nákladní, každý let pojme až 20 tun nákladu. Linka tak poskytne dostatek prostoru pro export izraelských produktů, jako jsou léky, high-tech zboží, ovoce a zelenina a další produkty, které podléhají rychlé zkáze. Očekává se, že na těchto letech budou přepravovány také výrobní suroviny a součástky, polovodiče a e-commerce zboží.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Back to top button